Andělská Čakrová svíčka 6

Kód: 985
243 Kč
Skladem (1 ks)

Je hladivá a utišující při motání, bolestech hlavy a očí. Podporuje otevírání šesté čakry a daru „vidění“ jinak než smysly. S fialkovou přichází Klid, Ztišení, vede nás k propuštění vířících myšlenek, do hlubin sebe sama a stavu Meditace. Posiluje centrum vnímavosti, vnitřní bdělosti, duchovního rozvoje a schopnosti jemného vidění. Spolu s oběma variantami se otevíráme Pokoře a Vědomě propouštíme (nejen duchovní) pýchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měnící se barvy Svíčky pro šestou čakru krásně vystihují momentální kolektivní potřeby nás všech.

Modrá nás vede do našeho Vědomí, do hlubin Nekončícího oceánu Božského Vědění, které se námi bez omezení rozpíná. Uvolňuje nám cenné frekvence Plánu naší Duše a schopností je zachytit, vnímat, vstřebat, pustit k sobě. Je hladivá a utišující při motání, bolestech hlavy a očí. Podporuje otevírání šesté čakry a daru „vidění“ jinak než smysly. S fialkovou přichází Klid, Ztišení, vede nás k propuštění vířících myšlenek, do hlubin sebe sama a stavu Meditace. Posiluje centrum vnímavosti, vnitřní bdělosti, duchovního rozvoje a schopnosti jemného vidění. Spolu s oběma variantami se otevíráme Pokoře a Vědomě propouštíme (nejen duchovní) pýchu. Jsou hlubokou Podporou na duchovní cestě.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14cm

Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: