Andělská Čakrová svíčka 3

Kód: 982
243 Kč
Skladem (1 ks)

Práce s touto svíčkou, Vědomé dýchání energie do třetí čakry velmi výrazně Posilňuje a podporuje rozpuštění bloků, nejistot, oslabení, která jsou v oblasti žaludku přítomná. (Všechna stažení, která jsme kdy v Životě prožili a vytvořili) a jejichž propuštěním tvoříme prostor pro posilňující Dary „(Sebe)Důvěry, (Sebe) Víry, Naděje, Síly, Odhodlání…“

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je tancem Síly, Důvěry, Víry, Odvahy, Entusiasmu, podporující Sebe-Vědomí v rozsahu, který je nesdělitelný. Práce s touto svíčkou, Vědomé dýchání energie do třetí čakry velmi výrazně Posilňuje a podporuje rozpuštění bloků, nejistot, oslabení, která jsou v oblasti žaludku přítomná. (Všechna stažení, která jsme kdy v Životě prožili a vytvořili) a jejichž propuštěním tvoříme prostor pro posilňující Dary „(Sebe)Důvěry, (Sebe) Víry, Naděje, Síly, Odhodlání…“ a rozvinutí svých schopností zevnitř ven, z nichž směle tvoříme. Je posilňující Podporou Živého Světla pro hmotné naplňování Záměrů, které jsou v Souladu s naším plánem Duše, vedoucí k Vědomému Uchopení a Prožívání Sebe-Vědomí, Sebe-hodnoty, Sebe-důvěry, Moci vlastní Neomezenosti a Nekončícího Božství v nás. Je velmi posilňující, Důvěru dávající pro všechny Děti v období změn, začleňování se do kolektivu a učení se novým věcem.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14cm

Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: