Andělská Čakrová svíčka 1

Kód: 980
243 Kč
Skladem (1 ks)

Podporuje nás v procesu Zakořenění do Země a Pevnosti v Životě (rozmanitých situacích). Velice vhodná je pro Meditace, ve kterých se toužíme propojit se svými Předky, Rodem, Matkou Zemí, nebo si hojit vztah ke svému tělu, Předkům, Rodině, Matce Zemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodná při fyzickém oslabení, vyčerpání, nemoci a únavě těla. Vyživuje první čakru, dodává Sílu, Odhodlání, Disciplínu, podporuje Vědomé propojení s Matkou Zemí (uzemnění), ukotvenost a stabilitu. Podporuje nás v procesu Zakořenění do Země a Pevnosti v Životě (rozmanitých situacích). Velice vhodná je pro Meditace, ve kterých se toužíme propojit se svými Předky, Rodem, Matkou Zemí, nebo si hojit vztah ke svému tělu, Předkům, Rodině, Matce Zemi. Je velmi vhodnou Průvodkyní pro těhotné Ženy, jak po čas těhotenství, tak i pro samotný porod. (Osobně vyzkoušeno) a její Podporu lze efektivně zkombinovat se svíčkou Bohyně Mateřství.  Rovněž je posilňující pro Ženy v období Menstruace, či různých etapách Života, v nichž toužíme po pokojném spočinutí v sobě. Při menstruaci je možné ji kombinovat s Menstruační svíčkou. Je vhodná pro Děti, které potřebují podpořit při procesu Ukotvenosti na Zemi, posílit sebedůvěru a odhodlání. Podpoří v jakémkoliv období změn.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14cm

Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.   Jsou  „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: