Andělská Čakrová svíčka 5

Kód: 984
243 Kč
Skladem (1 ks)

Práce s touto svíčkou Vás provede k vyplavení nesourodností v oblasti páté čakry, ulpělostí uvězněných a nikdy nevyslovených slov, které jste kdy vyslovit chtěli, ale neudělali to. Dává průchod Jasnému, efektivnímu proudění, ve kterém vyjadřujeme skutečně upřímně a současně láskyplně to, co cítíme a toužíme sdělit. Uvolňuje komunikační napětí a dává do pohybu harmonické vlnění ve vztazích, rodinách, na pracovištích. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napomáhá nám se snadnou, plynulou, jasnou komunikací, ve které v lehkosti nalézáme, a na jazyk nám Přirozeně jdou slova, která Cítíme a jsou naší Pravdou. Souladem v našem Srdci a Životě, přičemž je naše vyjadřování nenucené, Přirozené a naše ústa jsou „jen“ nástrojem Čisté Lásky. Práce s touto svíčkou Vás provede k vyplavení nesourodností v oblasti páté čakry, ulpělostí uvězněných a nikdy nevyslovených slov, které jste kdy vyslovit chtěli, ale neudělali to. Dává průchod Jasnému, efektivnímu proudění, ve kterém vyjadřujeme skutečně upřímně a současně láskyplně to, co cítíme a toužíme sdělit. Uvolňuje komunikační napětí a dává do pohybu harmonické vlnění ve vztazích, rodinách, na pracovištích. Velice cenně působí při fyzických obtížích v krční oblasti, ale i při vyslovování, vyjadřování, zpěvu a trémě při přednesu před publikem. Děti podpoří při čtení.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14cm

Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: