Andělská Čakrová svíčka 2

Kód: 981
243 Kč
Skladem (1 ks)

Znamenitá při Ženských meditacích, práci s lůnem, rozproudění inspirativních a tvůrčích vibracích, dodává energii, Radost, Nadšení, sytí teplou Sílou Ženskou pánev-Klenotnici každé Ženy. Při Vědomém čerpání energií druhé Čakrové svíčky proudí podpora rozpouštějící neprůchodné sedliny, traumata a další zatížení v oblasti pánve.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znamenitá při Ženských meditacích, práci s lůnem, rozproudění inspirativních a tvůrčích vibracích, dodává energii, Radost, Nadšení, sytí teplou Sílou Ženskou pánev-Klenotnici každé Ženy. Při Vědomém čerpání energií druhé Čakrové svíčky proudí podpora rozpouštějící neprůchodné sedliny, traumata a další zatížení v oblasti pánve. Energie vedou do Vědomého propojení s Ženstvím, svými orgány-Zdroji Síly, Posvátným Uměním a Schopnostmi, které nás propojují k alchymii Zdravé Ženské Podstaty. Zaplavuje esencemi Božských Žen, jejichž Síly jsou vlévané do této Svíčky a podporují Všechny Bytosti (i Muže) k Zdravému a Hodnotnému Tvůrčímu vyjádření. Otevírá téma Rovnováhy, Pospolitosti, Souladu, Vztahů v mnoha oblastech Života a rovněž je Harmonii dávající společnicí při Léčení výše uvedeného.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14cm

Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: