O nás

Máme velikou radost, že jste zavítali na náš obchod Esence lásky. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Dovolte, abychom se Vám představili. Jsme manželé Iva a Marian Coufalovi a provozujeme v Olomouci Centrum zdraví a harmonie Genessismi. 

Pomáháme klientům v oblasti zdravotní kondice, osobního rozvoje, harmonizaci těla i duše. Pracujeme s numerologií, astrologií, automatickou kresbou, tarotovými kartami, Australskými květovými esencemi, diagnostikou zdravotního stavu přístrojem Diacom, Thetahealingem, meditací a channelingovým napojením. Měli jsme mnoho plánů, ale loňský rok všechno změnil a my, stejně jako všichni ostatní, jsme se museli přizpůsobit nové situaci. Původně jsme si chtěli v Olomouci otevřít i esoterický obchůdek, ale vzhledem k situaci od roku 2020, zavření provozovny, přesunutí aktivit na online prostor, nás napadlo založit si e-shop, abychom mohli i nadále našim klientům nabízet naše služby a produkty, které jsme si za svůj život a duchovní cestu oblíbili.

Takže s radostí Vám představujeme náš výtvor, který budeme průběžně, za pochodu zdokonalovat a doplňovat o produkty, které máme vyzkoušené, sami používáme a víme, že fungují. Máme bohaté zkušenosti v práci s klienty, proto se nás nebojte zeptat, když si nebudete vědět rady s výběrem, použitím, nebo kombinací zboží....ptejte se na cokoliv, pokud bude v našich silách, rádi Vám poradíme :-) . 

Věříme, že si náš e-shop a osobní přístup oblíbíte a stanete se našimi stálými zákazníky.

Přejeme všem hodně štěstí, zdraví, lásky, sebe-vědomí, laskavosti, respektu, svobody a radostného tvoření života.

S úctou a láskou Iva a Marian Coufalovi

 

Zde můžete najít naše další aktivity.

Pokud se vám naše stránky líbí a byli jste spokojeni s objednávkou, byli bychom rádi kdyby jste nám napsali recenzi .