Andělská Čakrová svíčka 7

Kód: 986
243 Kč
Skladem (2 ks)

Svíčka velmi silně podporuje vnitřní Přerod, Transformaci, projasňuje mysl a občerstvuje svěží energií Světla. Projasňuje mysl a podporuje Otevření našeho Vědomí Novým nápadům, vhledům, rovněž zintenzivňuje vnímavost a schopnost VIDĚT propojené SOUVISLOSTI v JASNÝCH INFORMACÍCH pro nás tady a teď.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekoucí paprsky pozvolně vedou do tiché říše Nekonečného Světla, spočinutí hluboké Lásky niterného Smíru v Jednotném propojení k celému Živému Vesmíru a otevření hebkých vláken Univerzálního Propojení se sebou a Vším co Je Stvořeno, dávající hluboké Prožitky významu Jednoty. Svíčka velmi silně podporuje vnitřní Přerod, Transformaci, projasňuje mysl a občerstvuje svěží energií Světla. Projasňuje mysl a podporuje Otevření našeho Vědomí Novým nápadům, vhledům, rovněž zintenzivňuje vnímavost a schopnost VIDĚT propojené SOUVISLOSTI v JASNÝCH INFORMACÍCH pro nás tady a teď.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14cm

Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme   Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: