Bewit Frankincense (Kadidlo) esence 15ml

Kód: 437
2 347 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kadidlo - olej pravdy, duchovnosti a osvícení. Symbolizuje jednotu vesmíru spojením s naším vyšším Já a jeho plánem. Chrání tělo a duši před negativními vlivy. Kadidlový olej vám nabídne pryskyřičné, balzámové, bohaté, kafrové a mírně citrusové aroma. Očekávejte od něj uvolnění i pomoc při obnově sil po vyčerpání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kadidlo - olej pravdy, duchovnosti a osvícení. Používaný od nepaměti od parfémů po balzámy. Symbolizuje jednotu vesmíru spojením s naším vyšším Já a jeho plánem. Chrání tělo a duši před negativními vlivy. Úžasný olej, který uklidní, uvolní, otevírá spiritualitě, zkrášluje, omlazuje, podpoří zdravé pouto s otcem. Používá se do olejů, krémů, 

Olej z kadidlovníku působí jako mírné tonikum. Harmonizuje vaši životní energii, kterou narušuje stres a napětí. Vůně má povznášející účinek na náladu.

Je hluboce psychologicky a duševně prospěšný. Je vhodný na neklid, strach a zmatek. Přináší zklidnění, jemné upokojení, větší soustředění a očištění intelektu. Proto je také ideální pomůckou při meditaci, rozjímání a modlitbě.

Kdykoli vás přepadá pocit, že vás příliš utlačují světské starosti nebo minulost, dovolte esenciálnímu oleji z kadidla, aby vám pomohl zaměřit mysl k duchovnímu vědomí a osvobodit se od svazujících myšlenek.

Český botanický název: Kadidlovník pilovitý
Anglický název: Frankincense
Latinský název: Boswellia serrata
Země původu: Indie

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Objem : 15ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: