Green Mandarin (Zelená Mandarinka) esence 15ml

Kód: 646
1 140 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zelená mandarinka je známá svou uklidňující a povznášející vůní. Podporuje zdravý nervový, trávicí a dýchací systém. Lisuje se z nedozrálého ovoce stromu mandarinka obecná. Je to jediný citrus, který není fotosenzitivní.. tudíž se může přidávat i do denních krémů. Zelená mandarinka vám pomůže navodit příjemné emoce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelená mandarinka je známá svou uklidňující a povznášející vůní. Podporuje zdravý nervový, trávicí a dýchací systém. Lisuje se z nedozrálého ovoce stromu mandarinka obecná. Je to jediný citrus, který není fotosenzitivní.. tudíž se může přidávat i do denních krémů. Zelená mandarinka vám pomůže navodit příjemné emoce. Limonen, jedna z hlavních chemických složek esenciálního oleje ze zelené mandarinky, je známý svými vlastnostmi čištění povrchu. Limonen může také pomáhat podporovat buněčné funkce spolu s γ-terpinenem. Olej ze zeleného mandarinky může poskytovat antioxidační podporu a pomáhá podporovat kardiovaskulární zdraví, pokud je užíván interně. * Vytvořte jasné a energické prostředí a šířte sladkou a osvěžující vůni oleje ze zeleného mandarinky po celém domě nebo na pracovišti. 

Aromatický popis : Citrusové, ovocné, mírně sladké a květinové

Hlavní složky : Limonen, y-terpinen

Použití :  Použijte tři až čtyři kapky ve zvoleném difuzoruDifuzujte mandarinkový olej s bazalkou, santalovým dřevem, nebo mátou peprnou a vytvoříte pozitivní a povznášející prostředí. Začleňte do rutiny ústní hygieny, abyste podpořili zdravě vypadající zuby. Přidejte do své domácnosti esenciální olej ze zelené mandarinky jako konzervační prostředek na potraviny nebo jej zřeďte v lahvičce s rozprašovačem, abyste vyčistili povrchy své kuchyně.  Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

Upozornění : Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi. Chraňte před slunečním zářením a UV paprsky po dobu nejméně 12 hodin po aplikaci produktu.

Objem : 15ml 

Výrobce :  dōTERRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: