BEWIT FOCUS esence 15ml

Kód: 1300
799 Kč
Skladem (1 ks)

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým spojením může podpořit vaši koncentraci, zaměření. Může podporovat a harmonizovat na úrovni těla, mysli i ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

BEWIT FOCUS

 

Všichni geniální lidé mají jednu společnou vlastnost – schopnost koncentrovat se, koncentrovat svou mysl. Platí to pro jakoukoliv oblast lidské činnosti – vědu, umění, politiku, podnikání, ale třeba i sport a učení. Tisícileté empirické zkušenosti i mnohé vědecké studie posledních desetiletí potvrzují, že esenciální oleje mohou sehrávat v podpoře naší schopnosti koncentrovat se významnou roli. Možná i pro vás bude kapka této jedinečné směsi krásných, 100% přírodních silic BEWIT FOCUS tím nejlepším přítelem v důležitých okamžicích každodenního života. Člověk s roztěkanou myslí bude hledat řešení pro svou životní situaci daleko obtížněji, než člověk koncentrovaný. To platí jak pro banální situace, tak pro nejzásadnější životní rozhodnutí.

BEWIT FOCUS OBSAHUJE:

Pomeranč, červený / Citrus sinensis oil
 
Cedr himalájský / Cedrus deodara oil
 
Citron / Citrus limonum oil
 
Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
 
Bazalka / Ocimum basilicum oil
 
Máta peprná / Mentha piperita oil
 
Rozmarýn / Rosmarinus officinalis oil
 
Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 
Máta rolní / Mentha arvensis oil
 
Smrk / Picea abies oil
 
Bazalka posvátná / Ocimum sanctum oil
 
Kopaiva / Copaifera officinalis oil
 
Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
 
Růže stolistá / Rosa centifolia oil
 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: