Andělská Čakrová svíčka 4

Kód: 983
243 Kč
Skladem (2 ks)

Podporuje otevírání srdeční čakry a nádherný tok té nejsametovější energie Lásky v Prožitcích Souladu, Klidu, Míru, Hlubokého pokoje… Se svíčkou barvy zeleně přichází útěcha, léčení bolestí, smutků, zklamání, křivd, zranění, nenaplněná Láska a hojení mnohého, co naše Srdce za své Životy vstřebaly a my (si) dovolíme léčit. Její svit je Podporující v procesech Odpuštění, Smíření, Osvobození. Prozařuje konejšivým a pečujícím Světlem, které hladivě hojí.  Božská Síla Lásky v hladivé, konejšivé péči proudí skrze obě varianty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měnící se barvy svíčky pro Srdeční čakru krásně vystihují měnící se kolektivní potřeby nás všech. S růžovou, přichází rozkvět Lásky k sobě, druhým, milující energie přetéká otevřeným Srdcem a objímá celý svět. Prolíná se Srdci dalších a dochází k citlivé Vnímavosti, a bezpodmínečném propojení. Práce s růžovou čakrovou svíčku například formou Vědomého hrudního dýchání podporuje otevírání srdeční čakry a nádherný tok té nejsametovější energie Lásky v Prožitcích Souladu, Klidu, Míru, Hlubokého pokoje… Se svíčkou barvy zeleně přichází útěcha, léčení bolestí, smutků, zklamání, křivd, zranění, nenaplněná Láska a hojení mnohého, co naše Srdce za své Životy vstřebaly a my (si) dovolíme léčit. Její svit je Podporující v procesech Odpuštění, Smíření, Osvobození. Prozařuje konejšivým a pečujícím Světlem, které hladivě hojí.  Božská Síla Lásky v hladivé, konejšivé péči proudí skrze obě varianty.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14cm

Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou  „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: