Svíce Léčivé fraktály

Kód: 1107
274 Kč
Skladem (1 ks)

Vibrace procházející touto svící nesou frekvence velmi hluboké očisty, osvobození, úlevy a mnohaúrovňového Léčení těla i duše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vibrace procházející touto svící jsou spjaté s Pannou Marií a nesou frekvence velmi hluboké očisty, osvobození, úlevy a mnohaúrovňového Léčení těla i duše. Světelná vlákna čirých frekvencí milosti skrze plamínek ohně ožívají a rozpínaje Světelnou síť nás zaplavují smaragdovými fraktály, jimiž proudí vysokovibrační energie Královny všech národů, jejichž aktivace je znásobena krystaly, které jsou ve svíci přítomné.

Tuto svíčku jsem testovala několik měsíců, než byla její podoba finální a je velmi unikátní podporou při rozmanitých nemocech.

Vědomým vdechováním fraktálních vibrací do našeho těla proudí zásadní frekvence a informace kvantového pole, které pracují v buněčné rovině. Při jakýchkoliv nemocech doporučuji přijímat frekvence této svíce nejlépe pravidelně po dobu alespoň 30 minut každý den.

Velmi nás podpoří, když cítíme, že po své Cestě nemůžeme jít tak, jak jsme. Ať už se to týká našich návyků, myšlenek, příběhů, pozemských skutečností, či různých slibů, které nám nedovolují jít v lehkosti dál.

Podporuje v očištění až do nejhlubších hlubin naší existence.

V její péči se ponoříme do koupele ryzí síly křišťálů, svěžesti, smaragdového léčení i tekoucího Světla otevřeného Portálu Panny Marie.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: