Svíce Paní Luna – Matka Vesmíru

Kód: 2248
311 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Má nekonečnou moc přeměny, pod jejími doteky se vše, co toužíme do jejího náručí předat, mění ve Světlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nebesky nádherná a velkolepě zářící sestupuje ze svého chrámu, z něhož přináší stříbřitý prach nesmírného požehnání. Její kroky se jako dech vznášejí nad Zemí a svými paprsky spojuje náš svět se svým.

Vlečka jejího roucha hladí naše obydlí a rozprostírá v nich něhu svého srdce a celého Božského chrámu. Má nekonečnou moc přeměny, pod jejími doteky se vše, co toužíme do jejího náručí předat, mění ve Světlo.

Svíce Paní Luna – Matka Vesmíru

 vás provede obdobím, kdy je ve vašem životě napětí, boří se zdi jistot a vyvstává doslova energie buřičství, obdobím, kdy dostáváte nesmlouvavě najevo, že nastal čas očisty.
 podpoří vás v okamžicích, kdy životem klopýtáte a je třeba se koncentrovat na klíčová rozhodnutí. Brilantně vám zviditelní potřebné odpovědi, ale i potřebu ticha a nehybnosti.
 napomáhá očistě a uzavření těch dějů a událostí v životě, u kterých je to třeba, a zároveň podporuje otevření nových, v souladu s Božským záměrem.
• dodá vám stabilitu k růstu, pochopení a proměně, která není svázaná s ničím vně, ale naopak vyvěrá z hlubin vaší duše.
 výrazně napomáhá vnímavosti, intuici, schopnosti napojení se do jemných světů Andělů a veškerých Světelných říší.
• zesiluje vnímání potřeb vaší vlastní duše, přináší odosobněné naladění na druhého člověka a jeho situaci a schopnost zřít jeho vnitřní záři.
 pomáhá nám procítit náš energetický systém – auru, ale i vibrace našeho těla.
• podporuje veškeré léčivé procesy v osobní i kolektivní rovině – spouští samoregenerační procesy v našem těle, je skvělou průvodkyní při energetické a léčitelské práci pro druhé lidi.
• vytváří ochranný prostor, zásadně zvyšuje potenciál jakýchkoliv krystalů, očišťuje je a nabíjí.

Chrám Luny se otevírá a my máme možnost spatřit tiché ozvěny světa Světla, nahlédnout do vláken svého osudu i paměti naší Duše, kterou Luna uchovává.

Tato úžasná svíce je posilou pro tvůrčí okamžiky (doporučuji vědomý dech a vstřebávání frekvencí do druhé a srdeční čakry). Vede nás k rozvíjení naší tvůrčí energie a doslova ji přetavuje do Božských projektů, které jsme přišli předat světu.

Napojení na tuto svíci pocítíte především přes svoji hlavu a vlasy. Sama Luna vám vetká do konečků vlasů své nádherně jiskřící prameny a skrze senzitivní schopnost vašich vlasů a pokožky hlavy dojde doslova k rozkmitání vysokých frekvencí až do fyzické roviny – k oživení mocného dechu Světla.
Jde o nádherný a hluboce příjemný děj, přinášející euforický pocit Božského blaha, který nás ale současně drží v pevném ukotvení v těle a na Zemi.

Při práci s touto svící pocítíme splynutí s Božskou Lunou, která celou naši bytost zahalí nádherným stříbřitým závojem. Pod jeho ochranou smíme spočinout a vyživovat se křišťálovými frekvencemi Božského chrámu, které jsou pro nás a naši cestu mocnou a nenahraditelnou podporou.

 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem Duše, potřebami a Osobním příběhem se mohou živé frekvence a užitné hodnoty svíček vyvíjet, měnit a tvořit tak to, co právě potřebujete. Svíčky z mé dílny provází Bytosti Světla a aktivně reagují na každého z nás.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Božské Luny je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: