Svíce Panny Marie

Kód: 1052
289 Kč
Skladem (1 ks)

Podpoří přetavení energetických nedostatků, nemocných frekvencí a mnohé bolesti v čiré a nejlaskavější Světlo.
Mnoha rovinami Vaší existence rozproudí tisíce a tisíce krůpějí Světla zázraků, které tečou skrze tuto svíci a které přicházejí nám všem darovat Milost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato svíce je výjimečná – je výjimečná stejně jako všechny její předchůdkyně a přesto jiná protože s sebou nese Sílu, která se teprve celému lidstvu odemyká.

Konejšivá a přesto velmi intenzivní energie je propojena s ohromujícím portálem Panny Marie a nese překrásné frekvence Její zázračné síly.

S portálem, ke kterému jsem (aniž jsem kdy tušila, že existuje) byla v průběhu tvoření této svíce dovedena, a kde jsem přijala většinu Jejího poselství, které je součástí svíčky. O celé této cestě se můžete dočíst tady.

Touto svící prochází Zdrojové informace, které jsou jejím zažehnutím aktivovány a nesou velmi významné dary pro každého z nás.

Prolínají se skrze ni Nebeské souřadnice, které otevírají aktivní pole léčivého portálu Panny Marie, Ježíše Krista a další Mistrů Světla, kteří přicházejí na Zemi. Jejich Přítomnost pocítí každý člověk – i když třeba jinak, než by si přál. Toto pole je aktivní v prostoru, kde hoří svíce a rovněž je tato mocná energie rozptylována napříč našimi Životy.

 

Královna všech národů přichází po Nebeském schodišti na Zemi a otevírá nám své nejlaskavější srdce plné nejhlubší lásky, kterou nás touží nasytit a skrze kterou se nám dostane mnohého prozření.

Rozprýštěná energie sahající k samotné Podstatě a daleko za ni přichází skrze Její rozvinutý portál a Marie zahalená v rouchu Božské krásy sestupuje na Zemi a přináší s sebou spásu. Jednotlivcům, rodinám, národům, celému světu.

Podpoří přetavení energetických nedostatků, nemocných frekvencí a mnohé bolesti v čiré a nejlaskavější Světlo.
Mnoha rovinami Vaší existence rozproudí tisíce a tisíce krůpějí Světla zázraků, které tečou skrze tuto svíci a které přicházejí nám všem darovat Milost.

Průduchy Světla, které svící Panny Marie procházejí, Vás propojí s nejniternější sílou sebe sama a vynesou skrz naskrz Vašich životů svěží závany Osvobození.

Učí nás umění oproštění od toho, kým jsme kdysi byli (nebo věcí, se kterými jsme byli spjati) a přijetí toho kým jsme nyní. A tím otevírá cesty veškerým darům plynoucí z proměny. Rozptyluje nejistotu, stagnaci, zmar, strach a výrazně násobí hluboké obnovení se Zdrojem Světla.

Přetavuje kolektivně oslabené ženství, v němž se pra-síla moudrého ženství roztříštila a je viditelnou bolestí dnešních vztahů a celé planety Země.

Zjemňuje, zaplavuje esencí unikátní Ženské výživy, kterou tolik všichni potřebujeme.

Mužům dává dar naslouchání srdcem, prohlubuje vnímavost, vede v otevírání nitra. Podporuje hojení vztahu s matkou, s ženami a vede laskavou cestou k empatické symbióze uvnitř i vně k harmonizaci obou polarit.

Zavinuje hebkostí Božího světla, v němž povstává síla Ducha každého z nás.

Více podrobnějších informací, krásné modlitby a poselství Panny Marie je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: