Focus 'Soustředění' Essence & Aromatherapy Roll-On 10ml

Kód: 1772
445 Kč
Skladem (1 ks)

Focus Essence: (stejné jako Cognis Essence)  Poskytuje jasnost a soustředění při práci, mluvení, čtení nebo studiu. Vyrovnává intuitivní a kognitivní procesy a pomáhá integrovat myšlenky a informace. Vynikající pro studium nebo činnosti, které vyžadují intenzivní soustředění. Pomáhá při řešení problémů zlepšením přístupu k Vyššímu Já, které uchovává všechny minulé znalosti a zkušenosti.  Jedinečné spojení esencí z květů australských rostlin a čistých aromaterapeutických esenciálních olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořte své emocionální zdraví a pohodu pomocí esencí z květů australských rostlin a čistých aromaterapeutických esenciálních olejů odborně smíchaných v terapeutických koncentracích s organickým jojobovým olejem

Focus Essence: (stejné jako Cognis Essence)  Poskytuje jasnost a soustředění při práci, mluvení, čtení nebo studiu. Vyrovnává intuitivní a kognitivní procesy a pomáhá integrovat myšlenky a informace. Vynikající pro studium nebo činnosti, které vyžadují intenzivní soustředění. Pomáhá při řešení problémů zlepšením přístupu k Vyššímu Já, které uchovává všechny minulé znalosti a zkušenosti. 

Použití :  otáčejte aplikátorem jemně dozadu a dopředu na krku, zápěstích, spáncích nebo pulsních bodech a zhluboka dýchejte, abyste integrovali informace, podpořili duševní jasnost a soustředění.

Esence květin :  Bush Fuchsia, Isopogon, Jacaranda, Paw Paw, Sundew

Aroma: Charakteristická vůně Focus Essence - Povznášející, bylinná a pikantní

Aromaterapeutické esenciální oleje:

Bergamot: Tradičně používaný v aromaterapii ke zmírnění podrážděnosti a příznaků stresu. Vůně: sladká a ovocná s jemným kořenitým podtónem

Cypřiš: Tradičně se používá v aromaterapii k podpoře vitality a posílení energetických pocitů a zároveň povzbuzuje a uzemňuje. Aroma: kořenité a lehce mátové.

Myrta s vůní citronu: Tradičně se používá v aromaterapii ke zlepšení koncentrace, povznesení a relaxaci. Zklidňuje příznaky hypertenze; napomáhá štěstí a podporuje odpočinek. Vůně: Povznášející, svěží a citrónová.

Kadidlo: Tradičně používané v aromaterapii pro symptomatickou úlevu od nervového napětí, mírné úzkosti a stresu. Aroma: kořenité a dřevité.

Rozmarýn: Tradičně se používá v aromaterapii na podporu nervového systému, zmírnění příznaků bolesti hlavy, snížení duševní únavy, zmírnění nervového napětí a příznaků stresu a úzkosti. Vůně: Bylinná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: