Woman 'Žena' Essence & Aromatherapy Roll-On 10ml

Kód: 1766
445 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Woman Essence:  Harmonizuje jakoukoli emoční nerovnováhu během menstruace a menopauzy. Umožňuje ženě objevit a cítit se dobře sama se sebou, svým vlastním tělem a svou krásou. Jedinečné spojení esencí z květů australských rostlin a čistých aromaterapeutických esenciálních olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořte své emocionální zdraví a pohodu pomocí esencí z květů australských rostlin a čistých aromaterapeutických esenciálních olejů odborně smíchaných v terapeutických koncentracích s organickým jojobovým olejem

Woman Essence:  Harmonizuje jakoukoli emoční nerovnováhu během menstruace a menopauzy. Umožňuje ženě objevit a cítit se dobře sama se sebou, svým vlastním tělem a svou krásou. 

Použití : otáčejte aplikátorem jemně dozadu a dopředu na krku, zápěstích, spáncích nebo pulzních bodech a zhluboka dýchejte, abyste vyrovnali ženské cykly, emoce, snížili napětí a podrážděnost a zlepšili pohodu. 

Esence květin : Billy Goat Plum , Bottlebrush, Bush Fuchsia, Crowea, Five Corners, Mulla Mulla, Old Man Banksia,  Peach flowered Tea-tree , Pink Flannel Flower, She Oak.

Aroma: Charakteristická vůně Woman Essence Svěží, květinová a bylinná.

Aromaterapeutické esenciální oleje:

Bergamot: Tradičně používaný v aromaterapii ke zmírnění podrážděnosti a příznaků stresu. Vůně: sladká a ovocná s jemným kořenitým podtónem.

Geranium: Tradičně používaný v aromaterapii pomáhá udržovat celkovou pohodu včetně úlevy od příznaků stresu a mírné úzkosti, nervového napětí a podrážděnosti. Aroma: bylinné, růžové.

Levandule: Tradičně se používá v aromaterapii ke zmírnění příznaků stresu, poskytuje uklidňující účinek a navozuje spánek. Vůně: sladká a balzamiková.

Růže: Tradičně se používá v aromaterapii k úlevě od menstruačních bolestí a křečí, zklidnění a povznesení v době nervového neklidu. Vůně: svěží a květinová, potěší smysly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: