Deltavir kapsle 90ks

Kód: 2167
Novinka
Značka: DIOCHI
1 149 Kč
Skladem (2 ks)

Deltavir kapsle je doplněk stravy s unikátními extrakty vitálních hub žampionu brazilského, korálovce ježatého a bylin s vysokým obsahem beta-glukanů na podporu a stimulaci obranyschopnosti organizmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deltavir kapsle je doplněk stravy s unikátními extrakty vitálních hub žampionu brazilského, korálovce ježatého a bylin s vysokým obsahem beta-glukanů na podporu a stimulaci obranyschopnosti organizmu.

 • puntikŽampión brazilský díky vysokému obsahu beta-glukanů podporuje obranyschopnost organizmu - imunitu
 • puntikKorálovec ježatý pomáhá při potížích močového ústrojí (prostatě) a při únavě a stresu.
 • puntikČernucha setá podporuje normální hladinu cukru v krvi a podporuje trávení.
 • puntikPerila křovitá udržují normální produkci cytokinů a specifických protilátek pro normální reakce imunitního systému. (Alergie)
 • puntikPerila křovitá podporuje normální funkci dýchacího systému a pomáhá chránit nervový systém.
 • puntikVousatka smilkovitá pomáhá tonizovat centrální nervový systém

 

Složení

 
 • Žampión brazilský - suchý extrakt 160 mg (Agaricus blazei)
 • Černucha setá - semeno, suchý extrakt 160 mg (Nigella sativa)
 • Perila křovitá - list, suchý extrakt 160 mg (Perilla frutescens)
 • Korálovec ježatý - suchý extrakt 100 mg (Hericium erinaceus)
 • Vousatka smilkovitá - silice 40 mg (Cymbopogon nardus)

Želatina - obal kapsle

 

ikona kapsle Balení obsahuje 90 kapslí

Dávkování:

Dospělí: 2 kapsle 3x denně.

Děti od 12 let: 1 kapsle 2x denně.

 

Obsažené extrakty podporují imunitní systém při problémech s alergiemi, při neurologických problémech, pomáhají udržovat normální funkci trávení, mozku, buněk, zpomalují stárnutí a u mužů posilují funkci prostaty.

 

Popis

Žampión brazilský (Agaricus blazei Murill, brasiliensis) je vitální houba s mandlovou chutí a vůní. V Japonsku se jí říká Himematsutake. Obsahuje širokou škálu vitamínů skupiny B - B1, B2, B3, B9, dále pak provitamín A a E, draslík, vápník, železo, fosfor, selen a zinek. Obsahuje výrazně více beta-glukanů než houby shiitake či reishi. Beta-glukany samy o sobě nelikvidují žádné patogeny, ale podporují vlastní obranné mechanismy těla – imunitní systém. Betaglukany podněcují činnost makrofágů, ale také tvorbu imunoglobulinů (protilátek). Extrakt se vyznačuje významnou enzymatickou aktivitou, která je dokonce trojnásobně vyšší než u cordycepsu. Je bohatým zdrojem antioxidantů, které ničí volné radikály, ochraňují DNA buněk před stárnutím a prodlužují jejich život. Proto se jí říká houba dlouhověkosti.

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je vitální houba s vysokým obsahem bílkovin v sušině, draslíku, zinku, železa, germania, selenu, fosforu a nízký obsah sodíku. Obsahuje všechny aminokyseliny důležité pro lidské zdraví, dále polysacharidy a polypeptidy. Je doporučován na stimulaci a růst nervových buněk při neurologických problémech, pro optimalizaci hladiny cholesterolu v krvi a pro správnou funkci žaludku. Pomáhá při potížích močového ústrojí (prostatě) a při únavě a stresu.

Černucha setá (Nigella sativa, kmín černý) obsahuje řadu účinných látek, které umí vypuzovat celou řadu parazitů z těla, podporuje normální hladinu cukru v krvi, pomáhá ochraňovat orgány před působením různých chemických látek – buňky, ledviny, játra, CNS, žaludek, srdce, mozek, míchu a dalších orgány. Tuto rostlinu měl v hrobce i faraon Tutanchamon. Faraóni ji používali při infekcích různého původu, je nazývána egyptský zázrak.

Perila křovitá (Perilla frutescens) obsahuje přibližně 400 druhů účinných látek, které mají pozitivní vliv na nervový systém, proto se uplatňují při neurologických problémech, pomáhají udržovat duševní rovnováhu, podporují koncentraci, intelektuální aktivitu a paměť. Udržují normální produkci cytokinů a specifických protilátek pro zdravé reakce imunitního systému. Extrakty podporují normální funkci dýchacího systému a přispívají k udržení normální hladinu cholesterolu v krvi a krevního tlaku.

Vousatka smilkovitá (Cymbopogon nardus) Citronela celkově tonizuje centrální nervový systém, povzbuzuje ducha, zlepšuje prokrvení a zmírňuje křeče v hladkém i kosterním svalstvu. Pomáhá při žaludečních a střevních problémech, podporuje normální trávení.

 

Upozornění:

 • Není vhodné pro děti do 12 let
 • Uchovávejte mimo dosah dětí
 • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy
 • Nepřekračujte doporučené dávkování
 • Během užívání zvyšte pitný režim
 • Výrobek není náhradou pestré stravy

 

Doporučení:

1. Dodržujte pitný režim.

2. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: