Andělská Svíčka Požehnání 2024

Kód: 2300
342 Kč
Skladem (1 ks)

Exklusivní svíčka v limitované sérii s hlubokým poselstvím Andělů a celých plejád Bytostí Světla pro rok 2024. Je velice podporující Průvodkyní, která podpoří naše plné otevření se vibracím roku 2024 a veškerým jeho dějům v pravdivém uchopení jejich duchovního i pozemského významu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato svíčka je nám doslova zářící průvodkyní pro rok 2024. Její esence nás obdarují kouzlem přítomnosti Andělů a našich Duchovních průvodců, jejichž vibrace se stáčí skrze magický ornament. Pocítíme neviditelné dlaně jejich požehnání, rozvíjející mnoho velkolepých krás skrz naskrz našeho bytí.

Vede nás do našeho vlastního středu, do místa, kde se spojujeme s Celkem. Do místa, díky kterému jsme pevně zakotveni jak v duchovním, tak ve fyzickém světě. Je klenotem spojující hlubokou štědrost Matky Země, blahobyt Vesmíru a Vyšších záměrů naší duše, k jejichž naplnění nás její svit vede.

Posiluje naši schopnost být vděčni za život, bez ohledu na to, co se právě okolo nás děje, a také prohlubuje důvěru odevzdat se nepředvídatelným dějům, které život přináší.

Podporuje vstup vizí a záměrů do vědomí, do hmotného těla a bytí a tím doslova rozzařuje nové způsoby našeho konání, a v důsledku tak mění naši životní cestu. Proudí skrze ni také zásadní kódy a frekvence, které rezonují s plánem naší duše.

Svíce pro rok 2024 nám také pomáhá aktivovat intuici i spirituální sílu. Vede nás k naší podstatě, do nejposvátnějšího království nás samých, v němž pocítíme vše­‑přesahující sílu svého nitra a zakusíme vědomí, že nic není nemožné. Z tohoto místa potom máme možnost začít psát svůj příběh pro rok 2024 a každý krok učinit v naladění na sebe a na svůj střed.

Její záře posiluje naši schopnost být vděčni za život, bez ohledu na to, co se právě okolo nás děje, a také prohlubuje důvěru odevzdat se nepředvídatelným dějům, které život přináší. Je jako kouzelnice, jež nahlíží do říše jemných světů, přijímá dary, vedení a zprávy, které přetavuje v dokonalý alchymistický koktejl, a ten nám předává.

Skrze aktivaci spontánnosti a živelnosti nás vede ke svobodnému tvoření a přes něj k plně prožívané radosti. Učí nás žít v souladu s naším vnitřním nastavením a zároveň naslouchat vedení jemného světa, prožívat blaho i obyčejnou zamilovanost do života.

Je spjata s Mistrovskými energiemi, se světy Archandělů, Cherubínů, ale také Světelných bytostí, které započaly svůj sestup v průběhu roku 2023. Během roku 2024 budeme jejich skvostnou přítomnost nejen intenzivně pociťovat, ale také budeme vedeni pracovat s jejich unikátní a dosud nepoznanou energií, abychom se přiblížili k synergii a dokázali vědomě uchopit svou Božskou podstatu. Právě k tomu nese klíč práce s touto svící a napojení na ni.

Svíce pro rok 2024 posiluje vědomí, že ve svých rukou máte moc naplnit každičký záměr svého srdce a měnit svůj život tak, jak si budete přát. To vše mnohem intenzivněji a hlouběji, než si vůbec dokážete představit.

Na visačce svíčky najdete jak informace o jejím poslání, tak silnou modlitbu Lůno Vesmíru, která pracuje s energiemi roku 2024.

***

Každá svíčka je ručně malovaný originál a z tohoto důvodu se jednotlivé kusy mohou jemně vzhledově lišit.

Výška svíčky: 15 cm
Průměr svíce: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: