Srdce Království Nebes

Kód: 2297
435 Kč
Skladem (1 ks)

Svíčka je lávkou spojující nás s dušemi našich bližních, kteří již nejsou mezi námi a s nimiž se toužíme propojit. Může nás vést touha vyslovit to, k čemu za jejich života nebyla příležitost, něco si vyříkat, zahojit nebo odčinit či docela přirozené přání pocítit znovu jejich blízkost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato svíčka je branou do průzračných světů – domova věčnosti, nekončícího blaha a čistého Světla, do místa spočinutí duší zesnulých.

Je lávkou spojující nás s dušemi našich bližních, kteří již nejsou mezi námi a s nimiž se toužíme propojit. Může nás vést touha vyslovit to, k čemu za jejich života nebyla příležitost, něco si vyříkat, zahojit nebo odčinit či docela přirozené přání pocítit znovu jejich blízkost.

Je také unikátní svící pro okamžiky, kdy se loučíme, procházíme fázemi truchlení, smutku a smiřováním se se smrtí blízkého člověka. Pomáhá nám tuto ztrátu přijmout a rozpouští naše obavy, bolest a pocit tíže celého světa.

Skrze tuto svíci dochází ke snoubení vibrací naší duše s vibracemi duše na druhém břehu, k vytvoření rovnováhy mezi námi a naším blízkým.

Napojuje nás na Božský soucit, mírumilovné pochopení a milost a dopřává nám jejich prožití skrze naše srdce, které zaplavuje velkým, osvobozujícím smířením.

Svíčka Srdce království nebes je nádherným, milostiplným požehnáním pro poslední cestu duše, ale i pro naše vypořádávání se s jejím odchodem, nezávisle na tom, zda je její odchod čerstvý, anebo je to již řada let.

Tuto svíčku zapalujte výhradně jen pro tyto účely, tedy jestliže se toužíte propojit s kýmkoliv zesnulým, zpracovat určitá témata či rodová zatížení, ale třeba i jen tak být v blízkosti milované duše. Také pokud se smiřujete se ztrátou svého blízkého a přejete si ho podpořit na osvobozující cestě k Věčnosti.

Vždy platí, že s jednou svíčkou pracujeme pro jednu duši. Pokud vás volá práce či propojení ještě s kýmkoliv dalším, vždy by to mělo být skrze samostatnou svíčku.

Tato svíce nese zásadní a nádhernou esenci, která otevírá Srdce království nebes a oživuje most lásky mezi našimi srdci. Díky tomu je duše každého, kdo s ní pracuje, stejně jako duše jeho bližního skrápěna obrovskou milostí Božského otce.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: