Sensuality 'Smyslnost' Essence & Aromatherapy Roll-On 10ml

Kód: 1769
445 Kč
Skladem (1 ks)

Sensuality Essence: Povzbuzuje schopnost užívat si emocionální intimitu, vášeň a smyslné naplnění. Jedinečné spojení esencí z květů australských rostlin a čistých aromaterapeutických esenciálních olejů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořte své emocionální zdraví a pohodu pomocí esencí z květů australských rostlin a čistých aromaterapeutických esenciálních olejů odborně smíchaných v terapeutických koncentracích s organickým jojobovým olejem

Sensuality Essence: Povzbuzuje schopnost užívat si emocionální intimitu, vášeň a smyslné naplnění.

Použití : Jednoduše otáčejte aplikátorem jemně dozadu a dopředu na krku, zápěstích, spáncích nebo pulzních bodech a zhluboka dýchejte , abyste se spojili se svým smyslným a vášnivým já.

Esence květin : Billy Goat Plum, Bush Gardenia, Flannel Flower, Little Flannel Flower, Macrocarpa, Wisteria

Aroma: Sensuality Essence podpis vůně - sladká, dřevitá a květinová. 

Aromaterapeutické esenciální oleje:

Santalové dřevo: Tradičně používané v aromaterapii ke zklidnění mysli a těla a posílení duševní jasnosti. Vůně: dřevitá, květinová a sladká.

Ylang Ylang: Tradičně se používá v aromaterapii pro úlevu od mírných příznaků úzkosti a stresu. Aroma: sladké květiny s jemným kořením.

Růže: Tradičně se používá v aromaterapii k urovnání a povznesení emocí během období nervového neklidu. Vůně: svěží a květinová, potěší smysly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: