Archanděl Uriel

Kód: 1033
289 Kč
Skladem (1 ks)

Ukotvuje do Prožitků a Vědomého bytí v Přítomnosti. Otevírá Cesty k Láskyplnému splynutí s Matkou Zemí a Štědrostí mnoha rovin. Je velmi vhodný při jakýchkoliv formách nedostatků, nehojnosti a oslabení. Je úžasně Podporující při Rituálech Hojností, Obřadech oslavující Plodnost Matky Země, Meditacích, které jsou zaměřeny na Ukotvení (celého spektra energií) do našich Životů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Archanděl Uriel propojuje s vibracemi, které podporují Zhmotňování a Oživování Záměrů naší Duše. Při práci s Ním nás Obdarovává Vhledy, skrze které nás vede podstatnými informacemi, které tady a teď potřebujeme a které nás podporují k Přerodu a Zhmotnění v reálné rovině Života. Vyživuje energiemi Vytrvalosti, Síly, Odhodlání, Pevnosti, Stability, Disciplíny. Je velmi vhodný, jestliže nám chybí ctižádost a potřebujeme jak vnitřně, tak fyzicky posílit. Ukotvuje do Prožitků a Vědomého bytí v Přítomnosti. Otevírá Cesty k Láskyplnému splynutí s Matkou Zemí a Štědrostí mnoha rovin. Je velmi vhodný při jakýchkoliv formách nedostatků, nehojnosti a oslabení. Je úžasně Podporující při Rituálech Hojností, Obřadech oslavující Plodnost Matky Země, Meditacích, které jsou zaměřeny na Ukotvení (celého spektra energií) do našich Životů.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Uriela je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: