Archanděl Sandalfon

Kód: 1026
289 Kč
Skladem (1 ks)

V modlitbách, meditacích, obřadech, je Jedinečnou Podporou v okamžicích kdy toužíme po Odpovědi, vhledu do našeho Příběhu, rozpouštíme omezení, která nás svazují a nepouštějí dál, anebo cítíme potřebu ZMĚNY. Ať už jde o změnu velkolepou Životní, nebo to znamená to, že chceme dělat totéž, ale JINÝM způsobem, je Sandalfon Poslem přinášející Sílu která v nás Oživuje jasné Prozření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nás vede do vznešeného zahalení Božských závojů, v nichž teče Posvátné Světlo Obrozující mnohé roviny našeho Života, složky naší Bytosti, podporující Přerod do Plnosti naplnění sebe sama.Jeho Záře prostupuje Vědomí, v němž dochází k zaplavení kouzelnou esencí Jeho Přítomnosti, ve které zjevuje Potřebné Prozření pro důležitá Rozhodnutí na naší Cestě. Podpoří nás v okamžicích, kdy nevíme a hledáme odpovědi na své otázky, rozhodujeme se, nebo si jen hrajeme s různými možnostmi a eventualitami našich Cest a Záměrů.Jeho svit vytváří Bezpečný prostor Pochopení a Úplnosti, v němž jsme zaplaveni bezpodmínečnou Láskou, hlubokým klidem, objetím našeho Božského Domova.

Sandalfon je nositelem výjimečného Světla, v němž nám pomáhá rozpouštět zábrany, omezení, předsudky, obavy učinit Krok, který je Důležitým článkem naší Cesty. Je dokonalým Průvodcem, vytvářejícím Posvátný prostor, který je tkaný Vesmírnou pavučinkou Lásky a současně nás propojuje k Zemi a naší pravé Úloze na ní.V modlitbách, meditacích, obřadech, je Jedinečnou Podporou v okamžicích kdy toužíme po Odpovědi, vhledu do našeho Příběhu, rozpouštíme omezení, která nás svazují a nepouštějí dál, anebo cítíme potřebu ZMĚNY. Ať už jde o změnu velkolepou Životní, nebo to znamená to, že chceme dělat totéž, ale JINÝM způsobem, je Sandalfon Poslem přinášející Sílu která v nás Oživuje jasné Prozření. Kouzelnou harmonii vlévá do Mužských a Ženských energií naší Bytosti a podporuje jejich Zdravou rovnováhu. Energie Archanděla Sandalfona zvou do vznešeného zahalení Božských závojů, v nichž teče Posvátné Světlo Obrozující mnohé roviny našeho Života, složky naší Bytosti a podporují Přerod do Plnosti naplnění sebe sama.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Sandalfona je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: