VITAMIN C roztok 200 ml

Kód: 2403
625 Kč
Skladem (2 ks)

NEIO Vitamín C je unikátní roztok s velmi silnou koncentrací vitamínu C, který v kombinaci s flavonoidovým komplexem Molekula života posiluje imunitní systém a podporuje zdraví těla a mysli

Antioxidant, imunita

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEIO Vitamín C je unikátní roztok s velmi silnou koncentrací vitamínu C, který v kombinaci s flavonoidovým komplexem Molekula života posiluje imunitní systém a podporuje zdraví těla a mysli. Speciální technologie negativních iontů podporuje účinky jednotlivých složek přípravku díky mimořádně vysoké vstřebatelnosti.

 

  • unikátní tekutá forma vitamínu C

  • vysoká koncentrace vitamínu C

  • pohodlné užívání, jednoduché dávkování

  • přispívá ke správné funkci imunitního systému

  • chrání před oxidačním poškozením organismu

  • podpora energetického metabolismu

  • ke snížení míry únavy a vyčerpání

  • podpora tvorby kolagenu

  • podpora správné funkce nervové soustavy a psychické činnosti

 

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k regeneraci redukované formy vitamínu E. Podporuje udržování tvorby kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a krevních cév. Přispívá k normální funkci nervové soustavy a podporuje psychickou činnost. Čajovník přispívá ke stimulaci fyzické i psychické činnosti, pomáhá při únavě a má příznivý vliv na činnost srdce. Chrání buňky před oxidativním stresem, podporuje oxidaci tuků a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi. Přispívá k normální funkci imunitního systému a ke kontrole tělesné hmotnosti. Podporuje udržování normálního stavu pokožky, kostí a zubů. Extrakt z vinných hroznů působí jako antioxidant, pomáhá při snižování a udržování tělesné hmotnosti. Přispívá k ochraně integrity cévního systému, příznivě ovlivňuje srdce, krevní oběh a krevní tlak. Přispívá k normálnímu stavu pokožky. Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání. Chrání buňky před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat normální metabolismus železa a příznivě působí na červené krvinky. Podporuje udržování normálního stavu zraku, pokožky a sliznic.

Složení: čištěná voda, fruktooligosacharidy, zahušťovadlo: glycerol; L-askorbát sodný, L-askorbát vápenatý, kyselina L-askorbová (vše vitamín C); regulátory kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan draselný; chlorid sodný (mořská sůl), vinné hrozny (Vitis vinifera) extrakt ze slupek, aroma: pomeranč; konzervanty: benzoát sodný, sorban draselný; riboflavin (vitamín B2), čajovník čínský (Camellia sinensis) extrakt z listu.

Denní dávka (10 ml) obsahuje: 919,5 mg vitamínu C (tj. celkem 1149 % RHP*), 50 mg mořské soli, 20 mg extraktu z vinných hroznů, 1,4 mg vitamínu B2 (100 % RHP), 0,5 mg extraktu z čajovníku čínského.

*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené denní dávkování: Užijte 10 ml roztoku denně. Přípravek rozmíchejte v dostatečném množství vody.

Upozornění:

Není určeno dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí!

Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem!

Po otevření uchovávejte v chladničce.

Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Před použitím protřepat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: