Turmeric (Kurkuma) esence 15ml

Kód: 647
1 140 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Turmeric  - Kurkuma je aromatická rostlina, která se po staletí používá v Číně, Indii a na Srí Lance. Kurkuma má hřejivé, pikantní aroma a působí jako skvělý koktejl chutí, kterým obohatíte své oblíbené pikantní pokrmy. Díky svým vlastnostem pomáhá kurkuma také podporovat čistou a zdravou pokožku a současně snižovat výskyt nedokonalostí pleti. Vůně kurkumy vytváří emocionálně povznášející prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Turmeric  - Kurkuma je aromatická rostlina, která se po staletí používá v Číně, Indii a na Srí Lance. Kurkuma má hřejivé, pikantní aroma a působí jako skvělý koktejl chutí, kterým obohatíte své oblíbené pikantní pokrmy. Díky svým vlastnostem pomáhá kurkuma také podporovat čistou a zdravou pokožku a současně snižovat výskyt nedokonalostí pleti. Vůně kurkumy vytváří emocionálně povznášející prostředí. Kurkumový éterický olej má dvě jedinečné chemické složky-  Turmerone a ar-Turmerone. Tyto složky, které jsou obecně známé pro své výhody pro nervový systém, činí z vnitřního užívání kurkumového esenciálního oleje základ vašeho každodenního zdraví. * Kurkumový olej je prospěšný jak vnitřně, tak aromaticky. Výhodou pro imunitní systém je, že požitý kurkumový olej může mít uklidňující účinky, které podporují pozitivní imunitní odpověď

Aromatický popis : Teplé, kořeněné, zemité, dřevité

Hlavní složky : ar-Turmerone a Turmerone

Použití : Difuzujte kurkumový éterický olej nebo si dejte kapku nebo dvě do ruky a vdechujte, abyste podpořili pocity pozitivity a zlepšili náladu. V případě potřeby použijte kurkumu jako ošetření na místě nebo v celo obličejové masce, abyste snížili výskyt skvrn nebo vytvořili zdravě vypadající záři.

Upozornění : Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima, obličejem a citlivými oblastmi.

Objem : 15ml 

Výrobce :  dōTERRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: