Svíce Matka Země – hojnost

Kód: 1056
289 Kč
Skladem (2 ks)

Nádherná, silná a velmi jedinečná svíčka, kterou jsem směla stvořit z písní Matky Země a jejího čirého Požehnání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Nádherná, silná a velmi jedinečná svíčka, kterou jsem směla stvořit z písní Matky Země a jejího čirého Požehnání.

♥ Vede k propojení s lůnem Země. S lůnem světa. Splynutí se Zdrojem veškerého blahobytu na Zemi. Otevření se Nekončící spirále vyváženě prolínající ducha s hmotou. Příliv a odliv, přijímání a dávání, klid a pohyb. Vede nás k propojení s přirozenou Tvůrčí sílou veškerého Života a jejího Vědomého vyjádření.

♥ Otevření brány labyrintů Nekonečného dostatku a spojení s pra-základní (přesto opomíjenou) výživou podstaty Života.

♥ Sladění se s tekutou moudrostí Života, schopností vnímat její obestření ve Všem co Je a zření Božského světla v očích Všech bytostí. Transformace záporných i kladných hodnocení v čistou Lásku a ryzí Přijetí.

♥ Práce se svíčkou nás učí plynutí v jemné, tiché i dynamické síle, tvárné proměnlivosti, vnitřní i vnější pružnosti a schopnosti rozlišit, co je moudré v dané chvíli (ne)dělat. Učí nás proudit v nekonečně proudících spirálách cyklicky se opakujících dění a odhaluje tajemství Vědění o tom, která semínka našeho Života nesou frekvence růstu, plodnosti a požehnání a která jsou přítomná „jen“ pro daný okamžik – jako lekce.

♥ Podporuje naše napojení se na univerzální výživu a schopnost čerpat vzácné esence tvůrčích sil Života Matky Země pro naplnění veškerých vnitřních potenciálů.

♥ Spojení s našimi kořeny, pevností, stabilitou, odhodláním, schopností materializovat své sny a přitahovat blahobyt ve všech podobách. Poznání vlastního pozemského Poslání a schopnosti z těchto esencí tvořit své okamžiky na Zemi.

♥ Našim domovům přináší mír, hojnost, lásku, upevňuje vztahy. Nese nádhernou živou energii, rozvíjející v našem veškerém prožívání Božskou vyváženost. Finanční štědrost, svoboda a zdravě proudící tok přijímání a dávání.

♥ V našem těle harmonizuje životní energii, vitalitu, zjemňuje strnulost, napětí, strach, únavu a vede do uvědomění hlubších příčin těchto prožitků. Vytváří velmi silné léčivé a ochranné pole.

♥ Intenzivně podporuje proces uzemňování, propojení s Matkou Zemí, rodovou linií, předky. Její síla po spirálách času proudí do ozdravění kořenů, prožitků a veškerých příběhů našeho rodu a lidstva.

♥ Práce s ní vydatně podpoří při osvobozování se z bloků, traumat, omezení, která neseme od svých předků a (i nepozorovaně) ovlivňují náš život. Očišťuje energie nehojnosti a ukotvuje do Důvěry. Očišťuje energie

♥ Svíčku je vhodné zapálit při jakékoliv práci s tělem (masáže, lázeň, ženská bylinná napářka, prostřednictvím dechu, apod)., ale také při meditacích, modlitbách, osobních i větších, skupinových rituálech, nebo „jen tak“.

♥ Je úžasnou průvodkyní pro Ženské kruhy, terapeuty, podporuje práci s klíčovými tématy. Jemně a bezpečně vede do hloubky.

♥ Požehnání, které uvolňuje, můžete čerpat ve všech fázích svého těla i Měsíce.

♥ Na spirále Vaší osobní cesty Vás podpoří ve Vaši připravenosti přijímat požehnání Života.

Součástí svíčky je modlitba Matky Země.

 

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: