Spiron 50ml

Kód: 336
378 Kč
Skladem (3 ks)

 Do pohybu se rychle uvádí řetězec jejich prospěšných účinků. Ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů. Jejich drobné aromatické molekuly se snadno vstřebávají kůží a při dýchání vstupují do plic a krevního řečiště, které je roznáší po celém těle. Do pohybu se rychle uvádí řetězec jejich prospěšných účinků. Vzhledem k jejich vysoké koncentraci, stačí obvykle k dosažení výsledku jen velmi malé množství. Ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy.

Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu na velkých shromážděních nebo v místnostech v období nemocnosti (epidemiích chřipky). Má výrazný relaxační účinek, navodí pocit klidu a pohody. Lokálně jej lze potírat na opary. Na cestách můžete Spiron využít i pro dezinfekci různých předmětů.

Složení: Éterické silice (tújová, smrková, amyrisová, myrtová, citronelová, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).

Obsah: 50ml

Výrobce: Energy Group, a. s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: