MAGNESIUM roztok 200 ml

Kód: 2394
675 Kč
Skladem (2 ks)

NEIO® Magnesium je speciální roztok hořčíku v prostředí negativních iontů, který je optimalizován pro co nejlepší vstřebání, čímž je zajištěno maximální využití podané dávky.

Rovnováha, energie

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEIO® Magnesium je speciální roztok hořčíku v prostředí negativních iontů, který je optimalizován pro co nejlepší vstřebání, čímž je zajištěno maximální využití podané dávky. Ve spojení s flavonoidovým komplexem Molekula života, vitamínem C a B6 přípravek významně podporuje činnost srdce, kostí, svalů a nervového systému. Dochází tak k celkové podpoře rovnováhy těla a zvýšení energie a vitality.

 

  • hořčík v tekuté formě

  • optimální doplnění hořčíku

  • komplexní podpora zdraví

  • pohodlné užívání, jednoduché dávkování

  • skvělá vstřebatelnost v organismu

  • významný vliv na správnou činnost svalů a nervů

  • ke snížení míry únavy a vyčerpání

  • podpora správné stavby kostí

  • příznivý vliv na oběhový systém, reguluje napětí cév  a krevního tlaku

  • podpora správné funkce psychické činnosti

 

 

Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normální funkci nervové soustavy, podporuje psychickou činnost a práci svalů, přispívá k udržování normálního stavu kostí a zubů. Příznivě působí k elektrolytické rovnováze a na tvorbu bílkovin. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k regeneraci redukované formy vitamínu E. Podporuje udržování tvorby kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a krevních cév. Přispívá k normální funkci nervové soustavy a podporuje psychickou činnost. Čajovník přispívá ke stimulaci fyzické i psychické činnosti, pomáhá při únavě a má příznivý vliv na činnost srdce. Chrání buňky před oxidativním stresem, podporuje oxidaci tuků a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi. Přispívá k normální funkci imunitního systému a ke kontrole tělesné hmotnosti. Podporuje udržování normálního stavu pokožky, kostí a zubů. Extrakt z vinných hroznů působí jako antioxidant, pomáhá při snižování a udržování tělesné hmotnosti. Přispívá k ochraně integrity cévního systému, příznivě ovlivňuje srdce, krevní oběh a krevní tlak. Přispívá k normálnímu stavu pokožky. Vitamín B6 se podílí na regulaci hormonální aktivity, podporuje energetický metabolismus, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Přispívá k přirozené tvorbě červených krvinek a podporuje metabolismus bílkovin a glykogenu. Pomáhá udržovat normální funkci imunitní a nervové soustavy a podporuje psychickou činnost.

 

Složení: čištěná voda, zahušťovadlo: glycerol, chlorid hořečnatý, L-askorbát sodný (vitamín C), regulátory kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan draselný; chlorid sodný (mořská sůl), regulátor kyselosti: kyselina citronová; aroma: goji; vinné hrozny (Vitis vinifera) extrakt z plodu, konzervanty: benzoan sodný, sorban draselný; pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), čajovník čínský (Camellia sinensis) extrakt z listu.

 

Denní dávka (10 ml) obsahuje: 281,3 mg hořčíku (tj. 75 % RHP*), 128 mg vitamínu C (160 % RHP), 50 mg mořské soli, 10 mg extraktu z vinných hroznů, 1,4 mg vitamínu B6 (100 % RHP), 0,5 mg extraktu z čajovníku čínského.

*RHP = referenční hodnota příjmu

 

 

Doporučené denní dávkování: Užijte 10 ml roztoku denně. Přípravek rozmíchejte v dostatečném množství vody.

 

Upozornění:

Není určeno dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí!

Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem!

Po otevření uchovávejte v chladničce.

Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Před použitím protřepat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: