Klenot Života

Kód: 2373
385 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tato svíce vás provede procesem sebepoznání. Je neocenitelná při obnovení vztahu se sebou samým, pomáhá vynést na světlo naše skutečné potřeby, rozpoznat pocity a hledat vnitřní rovnováhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíce Klenot Života vás láskyplně provede obdobím, kdy toužíte poznat sami sebe. Je lékem, pokud procházíte introspekcí a vnímáte, že je třeba mnohé v sobě utřídit.

Je láskyplnou průvodkyní při znovuobnovení vztahu se sebou, se svou Duší, se svou bytostnou existencí.

Její plamen vás podpoří při rozjímání či při cestách do vašich vnitřních krajin.

Pomůže vám vynést na světlo vaše skutečné potřeby, pravdivě rozpoznat pocity, určit priority a zhojit vnitřní rozpolcenost.

Vede vás k opuštění slepých uliček a ke zdravému nastavení hranic, ať už jde o ochotu podřizovat se, nezdravě se omezovat, se vším souhlasit… a umožní také přepsat programy, které s těmito nastaveními souvisí.

Léčí strnulost, letargii, apatii, bázeň, strach, úzkostné emoce a navozuje klid.

Bezpečně vás také provede okamžiky, kdy jste snadno ovlivnitelní, kdy ztrácíte svou sílu a jste mimo svůj střed, kdy podléháte názorům a chtění druhých lidí natolik, že sami nevíte, po čem toužíte a jakým směrem se vydat.

Pomůže vám vytříbit vztah k sobě, k vaší Duši, ale i nalézt vlastní cestu nebo poslání.

Je moudrou rádkyní, když jste odpojeni od svého cítění a nevíte, jak se rozhodnout, když přešlapujete na místě nebo prožíváte chaos. Také máte­‑li pochybnosti nebo jste v období „nevím“.

Její jiskrný plamen osvětluje cestu do nitra, kde spočívá průzračný Klenot naší bytostné podstaty. Jakmile ho nalezneme a přijmeme, naše bytí se v plné kráse rozzáří požehnáním Božských Tvůrců Života a to prostoupí celou naši hmotnou existenci.

Napojíme­‑li se sami na sebe, mizí váhavost a rodí se jasnost našich pocitů, myšlenek, slov i činů. Slyšíme silně a nezpochybnitelně moudré vedení našeho Vyššího Já.

Její esence jsou spjaté s elementem Vody. Jsou jako průzračně čistý pramen, kterým přitéká svěžest, síla, čistota i bohatství veškerých vod a jejich hluboké vědění.

Mocná síla Bohyně Vody také doslova podemele vlákna, jimiž jste napojení do nezdravých vztahů a programů, jež vám brání cítit tep Klenotu Života uvnitř sebe sama.

S touto svící je třeba pracovat konstantně od jejího prvního zažehnutí až do chvíle, kdy zcela dohoří, a to nejlépe denně.

Během tohoto období je vhodné se maximálně soustředit na své nitro a stáhnout svoji pozornost dovnitř sebe sama. Neznamená to osamocený život ani naprosté odstřihnutí se od světa, ale opravdové bytí v napojení na svůj střed.

Tato svíce podporuje nádhernou proměnu vašeho nitra a veškerých oblastí bytí a otevírá brány k zázrakům, které nevyhnutelně přicházejí skrze soulad vašeho vnitřního a vnějšího života.

Nese excelentní energie, které bylo mým úkolem přinést Zemi, a tak tím nejkrásnějším způsobem, jakým jsem mohla, završit kus svého příběhu, který Vám odhalí tajemství jejího zrození.

Všechny informace i krásnou modlitbu Klenot Života najdete na visačce, která je součástí svíčky.

Každá svíčka je ručně malovaný originál a z tohoto důvodu se jednotlivé kusy mohou jemně vzhledově lišit.

Výška svíčky: 22 cm

Průměr svíčky: 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: