Higher self (Vyšší já) - tinktura 30ml

Kód: 850
680 Kč
Skladem (2 ks)

Tato vysoce koncentrovaná esence pracuje s napojením člověka na vlastní Vyšší Já. Je to esence, která byla vyrobena jako první z duchovní série esencí Bílého Světla. K jejím kvalitám patří schopnost pracovat na mnoha tématech lidské spirituality. Tato esence přivádí energii nejvyššího řádu do samého jádra člověka, odkud může vyzařovat ven a expandovat. S touto esencí máme příležitost spojit se s tím, co je za fyzickou
zkušeností a napojit se na zdroje starobylé moudrosti a vědění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato Esence byla připravena na mayských ruinách v mexickém Palenque. Umožňuje člověku přizpůsobit se a získat přístup k Vyššímu Já. Vyšší esence esence přivádí a směruje energii nejvyššího řádu do vlastního jádra, odkud bude vyzařovat a dramaticky expandovat. Pomáhá nám uvědomit si, co přesahuje fyzické zkušenosti, a může pomoci proniknout do zdrojů starověké moudrosti a poznání.

Naše Vyšší Já se skládá z každého života, který jsme kdy měli, a tato Esence nabízí příležitost pomoci člověku spojit se s těmito dřívějšími inkarnacemi. Poté budete schopni přenášet zpět energii všeho, co od minulého života potřebujete.

Tinktura je připravena z koncentrátu. Koncentrát se neprodává samostatně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: