Black Pepper (Černý Pepř) esence 5ml

Kód: 649
730 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Černý Pepř je především známý jako běžné koření, které zlepšuje chuť jídla, ale jeho pozitivní účinky při vnitřním i vnějším používání jsou stejně pozoruhodné. Tento esenciální olej je bohatý na monoterpeny a seskviterpeny. Tyto látky jsou známé pro své antioxidační účinky a schopnost pomoci odvrátit klasické sezónní hrozby onemocnění. Pepř podporuje zdravý krevní oběh, ale při lokální aplikaci by měl být používán s opatrností, neboť je silný a pálivý. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý Pepř je především známý jako běžné koření, které zlepšuje chuť jídla, ale jeho pozitivní účinky při vnitřním i vnějším používání jsou stejně pozoruhodné. Tento esenciální olej je bohatý na monoterpeny a seskviterpeny. Tyto látky jsou známé pro své antioxidační účinky a schopnost pomoci odvrátit klasické sezónní hrozby onemocnění. Pepř podporuje zdravý krevní oběh, ale při lokální aplikaci by měl být používán s opatrností, neboť je silný a pálivý. Poskytuje antioxidační a trávicí podporu při vnitřním použití. Zvyšuje chuť jídla.

Aromatický popis : Horký, ostrý, ovocný, kořeněný

Hlavní složky : β-karyofylen, limonen, sabinen, α-pinen, ß-pinen, δ-3-karen

Použití : Vytvořte hřejivou a uklidňující masáž kombinací jedné až dvou kapek s kokosovým olejem. Rozptylte nebo přímo vdechujte, abyste uklidnili úzkostné pocity. Přidejte do masa, polévek, předkrmů a salátů, abyste vylepšili chuť jídla a podpořili trávení. 

Upozornění :Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Objem : 5ml 

Výrobce :  dōTERRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: