Angelic (Andělská esence) - tinktura 30ml

Kód: 910
680 Kč
Skladem (3 ks)

Tato esence byla vyrobena v Peru na vrcholu posvátné hory Putucusi, přímo naproti Machu Picchu. Až do okamžiku naší smrti se andělé vždy pokoušejí inspirovat a zvyšovat naše povědomí o duchovním - abychom vzhlédli a objali Světlo.a vášní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato esence byla vyrobena v Peru na vrcholu posvátné hory Putucusi, přímo naproti Machu Picchu. Až do okamžiku naší smrti se andělé vždy pokoušejí inspirovat a zvyšovat naše povědomí o duchovním - abychom vzhlédli a objali Světlo.

Andělská esence umožňuje bližšímu kontaktu s andělskou říší. Tato Esence nám pomáhá být otevřenější k přijímání andělských tónů inspirace, lásky, vědomí, komunikace, vedení a pokynů, které nás mohou vést k nekonečné škále potenciálních možností v našich smrtelných životech.

Andělská esence přináší energii z nebe přímo na zem a spojuje je. Tato Esence umožňuje člověku aspirovat nad rámec fyzického a zároveň nás udržovat ve spojení s pozemskými. Pomáhá nám uvědomit si, že duchovní existuje ve všem, a překonat klamnou iluzi fyzického. Užíváním této Esence lze také vyvolat ochranu andělského druhu a jakéhokoli konkrétního anděla.

 

Tinktura je připravena z koncentrátu. Koncentrát se neprodává samostatně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: