Zpevňující tělové mléko proti celulitidě – pružná a hladká pokožka 200ml

Kód: 1729
Novinka
Značka: Caltha
520 Kč
Skladem (1 ks)

Zpevňující tělové mléko obsahuje novou aktivní ingredienci PRODHYGEM® FIT ve vysoké koncentraci. Tato aktivní látka se opírá o výsledky gemmoterapie – vědy našich předků, která ve třetím tisíciletí zažívá svou vědecky podloženou renesanci. Gemmoterapie využívá síly pupenů, ve kterých jsou v předjaří životně důležité účinné látky ve vysoké koncentraci. PRODHYGEM® FIT obsahuje unikátní aktivní komplex z pupenů jírovce maďalu (známý též jako kaštan koňský) a kaštanovníku setého. Komplex byl získán specifickou metodou z rostlin pěstovaných v ekologickém zemědělství a je nabitý minerály, vitamíny a enzymy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viditelné výsledky do 4 týdnů.

Zpevňující tělové mléko obsahuje novou aktivní ingredienci PRODHYGEM® FIT ve vysoké koncentraci. Tato aktivní látka se opírá o výsledky gemmoterapie – vědy našich předků, která ve třetím tisíciletí zažívá svou vědecky podloženou renesanci. Gemmoterapie využívá síly pupenů, ve kterých jsou v předjaří životně důležité účinné látky ve vysoké koncentraci. PRODHYGEM® FIT obsahuje unikátní aktivní komplex z pupenů jírovce maďalu (známý též jako kaštan koňský) a kaštanovníku setého. Komplex byl získán specifickou metodou z rostlin pěstovaných v ekologickém zemědělství a je nabitý minerály, vitamíny a enzymy. Především ale obsahuje látky, které na základě podložených experimentů:
– zpevňují pokožku
– mají zeštíhlující a remodelační účinek
– aktivně působí proti celulitidě

Ve zpevňujícím mléku nechybí KOFEIN, jeden z nejúčinnějších bojovníků s celulitidou. Kofein prokazatelně stimuluje krevní oběh a napomáhá štěpení a odbourávání tuků. Kofein najdete i v dalších přípravcích naší celulitidové řady či anti-aging očním krému (ODKAZY).

ŠÍPKOVÝ CO2 EXTRAKT je úžasným nástrojem k regeneraci buněk, brání buňky před oxidativním stresem a pomáhá vyhlazovat nerovnosti na pokožce. Koncentrovaný extrakt obsahuje ve zvýšené míře vitaminy E, C a A. Šípkový extrakt najdete v luxusních krémech proti vráskám, ve zpevňující kosmetice, na problematických partiích je nepostradatelný i k hojení strií. – (ODKAZ NA KRÉM SE ŠÍPKOVÝM OLEJEM)

MAKADAMIOVÝ OLEJ patří mezi vzácné oleje s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin. Díky tomu dokáže lépe vázat aktivní látky a pronikat hluboko do struktur kůže. Navíc pomáhá s vyhlazením a zjemněním pokožky.

Přítomnost luxusních LEHKÝCH A SUCHÝCH OLEJŮ (MANDLOVÝ OLEJ, MERUŇKOVÝ OLEJ, CAPRYLIS) recepturu příjemně odlehčí a vaši pokožku přitom dokonale vyživí a zvláční a rozmazlí.

Extra vyživující a pěstící péči dodá BIO BAMBUCKÉ MÁSLO a přídavek přírodního antioxidantu, vitamínu E.

ESENCIÁLNÍ OLEJ Z CITRONOVÉ TRÁVY, známý též jako LEMONGRASS dodá produktu svěží a povzbudivou citronovou vůni. Tato silice prokrvuje svaly a má lokální efekt na zrychlení cirkulace, pro přípravky, které bojují s celulitidou, je tudíž nepostradatelná.

Zpevňující tělové mléko není pouze jednostranně zaměřené na boj s celulitidou. Vaší pokožce dodá plnohodnotnou výživu a péči a není třeba po něm aplikovat žádné další tělové přípravky.

Použití

Tělové mléko vmasírujte do pokožky 1-2 x denně

Tip

Masírujte odspoda nahoru, resp. vždy směrem k srdci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: