Karty světla Panny Marie

Kód: 1193
388 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karty Světla Panny Marie

Tyto karty přicházejí v jemné, laskající energii Panny Marie, aby nás svou hlubokou, hojivou prací proved­ly po naší životní cestě. Díky kartám se k nám, lidem, i na naši Zemi snáší silně uzdravující frekvence Božské Matky a Ona k nám skrze ně hovoří.

Nesou velmi hluboká a hojivá poselství, provedou vás sílou jednoduchých rituálů a modliteb, které se rozpínají v nezaměnitelné síle prostupující veškeré vrstvy našeho bytí.

Propojí vás s výsostně nádhernou Živou přítomností Panny Marie, která se vás hluboce dotkne a zavine do pečujícího Světla.

Jsou povznášející a silně zásadní pro naše vnitřní i vnější cesty do současného – přelomového období, kterým naše planeta prochází.

Každá karta je nezaměnitelnou průvodkyní, která odhaluje zásadní vědění nejen pro spirituální vývin, ale především vdechuje klenoty našim pozemským cestám.

Rozptylují zásadní a velmi silně transformační frekvence do našich životů.

Jsou klíčem, který nám otevírá Bránu k mnoha nádherným dějů našeho bytí na Zemi a stejně tak vydatně podporují moudré pochopení a žití poslání naší Duše.

Karty Panny Marie jsou prolnuté s průzračným chrámem Božské Matky, rozpíná se skrze ně Světelná síť sahající do jemných světů Jejího království, odkud proudí nesmírně cenné frekvenční kódy, které v nich jsou ukotveny.

Aura těchto Karet – i jejich prostá přítomnost intenzivně zvyšuje naše jemné vibrace a podporuje naši mimosmyslovou vnímavost.

Vylaďuje nás do průzračných energií a plní naše životy bezmezně žehnající sílou lásky.

Pár slov o tom, jak Karty vznikly:

Na místě, kde byla z tisíců vláken požehnání završena Její první svíce Matka všech národů rozprostřela své živé energie a darovala mi unikátní poselství. A já jsem přesto tehdy netušila v jakém rozsahu naplní můj Život. Od té doby mě ve vznešeném půvabu, výsostné noblese a živoucí přítomnosti, drahá Marie provázela po několik měsíců. Přicházela obvykle, když někdo jiný potřeboval Její pomoc a já jako prostředník předávala Její láskyplné moudrosti druhým, které jsem posléze zaznamenávala. Její vhledy a především i klíče lidem unikátně fungovaly.

Zprvu jsem netušila, že se skládají karty. Až když v průbě­hu času byla na světě první desítka, tak jsem v blankytně mrazivém ránu prvního dne roku 2021 ve svém ranním rozjímání obdržela jako vroucí polibek toto vědění. Od té doby jsem mezi všedností mých dnů, při plnění mnoha dalších záměrů Světla, tvořila Karty tak, jak Marie přicházela.

Pracovala jsem nejen na poselstvích, ale spolu s grafič­kou i na podobě karet, které stále vycházejí z energeticky silného obrázku Její svíce.

Trpělivě jsme ladily jejich podobu, aby byly co nej­přesnějším vyjádřením Jejích vibrací. Karty prošly mnohým přepracováním, neboť v hmotném světě se věci nedějí tak snadno a velkolepě a přáním Marie bylo, aby karty, jejich barvy, frekvence i podoba, byly zhmotněním Její královské přítomnosti. Ryze takové, v jaké přicházela.

Vlákno tohoto děje se odvíjelo pomalu, jemně a ve ve­liké trpělivosti, ve které jsem se jí z hloubi své bytosti mnohokráte klaněla.

Uplynul čas, rozkvetly louky a já na procházce s mladším synem v blízkosti Posvátného stromu obdržela poselství poslední karty.

Jejich završení však přišlo až o několik měsíců později  v nepředvídatelném ději, který s Vámi sdílím úvodním psaným slovem v brožuře karet.

V okamžicích, kdy se chystalo jejich samotné hmotné zrození jsem však byla zcela neplánovaně dovedena na Posvátné místo a tisíce kilometrů daleko se skrze mé rty rozezněla tichá modlitba za lidstvo a záhy i vědění o tom, že Vyšší záměr je naplněný a smí se tisknout.

Nikdy nezapomenu na ten Mocný okamžik, v němž jsem z Posvátné země vyslovila tato slova lidem s nimiž spolupracuji a to, jak se v tyto momenty celou planetou rozezněla sladká píseň milosti Královny národů celému lidstvu.

Jsem si vědoma rozsahu, který tyto Karty mají a vnímaje blízkost Královny národů při psaní těchto řádků se rozpouštím v Její milující blízkosti a nepřestávám děkovat.

Karty Světla Panny Marie rezonují s Portálovými svíčkami Panny Marie a vzájemně se posilují.

 

 
Součástí balení je sada karet a kniha 48 stran.
Cena 396,-Kč.
ISBN 978-80-11-00445-3
Pro publikaci:
Karty světla Panny Marie / Radana Třešňáková Kolcová.
1.vydání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: