DETOXIN bylinný nápoj 100g

Kód: 1560
269 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Bylinná směs (doplněk stravy) harmonizující  především meridián jater a žlučníku, dále pak žaludku, ledvin  a močového měchýře, které energeticky ovlivňují játra, žlučník, trávení, slinivku, urogenitální orgány, kyčle, svaly, šlachy, oči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná směs (doplněk stravy) harmonizující  především meridián jater a žlučníku, dále pak žaludku, ledvin  a močového měchýře, které energeticky ovlivňují játra, žlučník, trávení, slinivku, urogenitální orgány, kyčle, svaly, šlachy, oči.

  • Čekanka obecná napomáhá udržovat normální činnost střevního traktu, srdce, jater, cév a hladinu cukru v krvi.
  • Lnice květel napomáhá udržovat normální činnost jater a žlučníku.
  • Máta peprná napomáhá udržovat normální činnost trávicí soustavy a střev, přispívá k podpoře imunitního systému.
  • Svízel syřišťový podporuje normální činnost jater a žlučníkových cest.
  • Sporýš lékařský může chránit buňky před oxidačním poškozením, pomáhá udržovat zdraví dýchacích cest a žaludku, přispívá k tělesné pohodě, obraně těla proti vnějším činitelům a k normální funkci gastrointestinálního traktu.
  • Pelyněk černobýl pomáhá udržovat normální funkci ledvin, prostaty, ženského hormonálního systému a střevních funkcí.

Dávkování a příprava:

2 čajové lžičky směsi smíchejte se 3/4 litru vody, povařte 3 minuty a sceďte. Popíjejte v průběhu dne. Bylinný nápoj můžete lehce přisladit medem. Upozornění: Po 3 týdnech užívání následuje vždy 1 týden pauza. Při projevu jakýchkoli nepříznivých účinků užívání přerušit. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy! Uchovat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu. Výrobek není náhradou pestré stravy.

Balení obsahuje 100 g směsi

Složení

Zavinutka podvojná (Monarda dydima) list a nať

Čekanka obecná (Cichorium intybus) nať

Lnice květel (Linaria vulgaris) rostlina

Máta peprná (Mentha piperita) list

Pelyněk brotan (Artemisia abrotanum) list a nať

Svízel syřišťový (Galium verum) rostlina

Sporýš lékařský (Verbena officinalis) nať

Zemědým lékařský (Fumaria officinalis) nať

Rozrazil lékařský (Veronica officinalis) nať

Pelyněk černobýl (Artemisia vulgaris) list

Mochna nátržník (Potentilla anserina) kořen

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale) list

Divizna velkokvětá (Verbascum densiflorum) list

Puškvorec obecný (Acorus calamus) kořen

Vyrovnáme-li energii v meridiánech, tělo si samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a jejich větvích. I když na klasickém vyšetření u lékaře se jeví játra a žlučník zcela v pořádku, může mít dráha jater a žlučníku méně energie, a to se pak projeví různými potížemi, které se pojí k těmto drahám jako je světloplachost, úpadek cévního systému, nervozita, nespavost, bércové vředy, hemoroidy, slabé šlachy, podvrknuté kotníky, bolesti hlavy a migrény projevující se v oblasti spánků, bolesti loketních kloubů, lupénce, vyrážkách, alergiích, ekzémech a dalších potížích.

 

Dále obsahuje:

Divizna velkokvětá má uklidňující účinky pro ústa, krk, hlasivky. Přispívá k normálnímu stavu slizničních buněk, napomáhá udržovat normální činnost močového měchýře, ledvin, imunitního systému a správnou funkci dýchacích cest.
Pampeliška lékařská napomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, činnost jater a trávícího systému, má prebiotickou aktivitu, která se projevuje přínosem při gastrointestinálních poruchách. Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, normální činnosti jater a žlučníku. Ulehčuje trávení tuků. Pomáhá funkci močových cest a normálního toku moči.
Mochna nátržník pomáhá udržovat normální činnost střevního traktu.
Puškvorec obecný pomáhá udržovat normální činnost trávicího systému.

Pokud u bylinek a silic nejsou uvedená zdravotní tvrzení, pak nám EU nedovoluje psát jejich účinky. Dohledejte na internetu.

 Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: