TELABAR – Diskový harmonizér

Kód: 1473
1 805 Kč
Skladem (2 ks)

Diskový harmonizér TELABAR je Bio-energetický energo-informační systém po vodu, který v přeneseném slova smyslu odemyká potenciál Vaší vody, proto je zařazený do skupiny výrobků označované jako Modré klíče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TELABAR  – Diskový harmonizér pro pitnou vodu – modrý klíč   

Bioenergetický výkon 14.500 BOVIS 

Diskový harmonizér TELABAR je Bio-energetický energo-informační systém po vodu, který v přeneseném slova smyslu odemyká potenciál Vaší vody, proto je zařazený do skupiny výrobků označované jako Modré klíče.  Zařízení je určené pro harmonizaci a uspořádání  vodních molekul  a zvýšení bio-energie vody. Bio-energetické působení harmonizéru  je mimo rozsah osvědčených vědeckých měřících přístrojů a metod, proto  je popis Bio-energetiockého účinku harmonizéru založený výhradně na pozorování a zkušenostech našich klientů, spolupracovníků a psychotroniků,  popřípadě měření přístrojů používaných v alternativní medicíně jako je BICOM, Salvia či Oberon. Přínosné je  posouzení  účinků  s použitím automatické kresby a měření hodnot Bio-energie ve stupních  BOVIS.

Princip činnosti 

Systém TELABAR pracuje jako pasivní anténní systém – rezonátor,   který z okolí sbírá a do prostoru vysílá čistě přírodní Bio-energie, které se ve formě jemných vlnění přenášejí do okolí a do  kapaliny, jež je na něm umístěna. Z vědeckého hlediska žádná taková energie neexistuje, což však neznamená, že tomu tak je.

Je to základní model, který je použitelný pro zvýšení bio-energie starších anténních systémů  uložených ve dřevěném prkénku s názvy Gejzír, Převozník a Profesionál, kterým zvyšuje hodnotu bio-enegie, použitelný je však i samostatně. Patří do skupiny Modrých klíčů – Bio-energetických  harmonizérů,  které působí na vnitřní strukturu vody na atomární a molekulární úrovni a předpokládáme že ji mění. Voda vystavená účinku naší technologie je více zásaditá, má jinou  vodivost a často slýcháme, že  mnohem lépe chutná, že je kulatější až sametově hladká, což může být subjektivní, proto doporučujeme vodu vystavenou účinku našeho zařízení nejprve ochutnat u nás či u našich prodejců.

 

Konstrukční uspořádání a materiálové

 provedení:

Konstrukční základ diskového harmonizéru tvoří kvalitní plast ABS o síle 3 mm. Rozměr 130 x 160 mm. Širokopásmový anténní systém je vytvořený napařením tenké vrstvy  titanzinku. Jde  o naše jediné zařízení, kde je anténní systém záměrně viditelný. Ze zadní strany je výrobek opatřený samolepkou s laminací,   uvedením názvu výrobku, hodnotou bio-energie, logem  a adresou výrobce.

Povrchová  ochrana a údržba:

Anténní systém z titanzinku je překrytý samolepicí fólií odolnou  proti mechanickému poškození s vysokou mechanickou odolností a  stabilizací proti UV záření. V případě požadavku na vyšší mechanickou odlnost může být krytý vrstvou plexiskla. Systém nevyžaduje žádnou speciální údržbu ani konvenční napájení.  Umývejte s pomocí běžných čisticích prostředků určených pro domácnost.

Návod k použití: 

Vodu ve džbánu či jiné skleněné, plastové či keramické  nádobě o objemu do 5 l  postavte na výrobek.  Voda je energeticky aktivovaná za 15–20 minut. Diskový  harmonizér  TELABAR  je použitelný všude tam, kde uchováváte vodu ve džbánu či libobolné nádobě.  Vzhledem k jeho materiálovému provedení a přijatelné ceně ho můžete použít pod  koryta domácích a hospodářských zvířat, na vnější stranu akvária, nebo  do ledničky či do sklepa nebo do pultů prodejen s ovocem a zeleninou pro delší uchování jejich čerstvosti.

Pokud  budete mít potřebu anténní systém vypnout, položte na něj libovolný magnet. Po jeho sejmutí se proud energie zase obnoví.

Vracíme vodě sílu přírodních pramenů

To vše bez chemie  a konvenčního  napájení,  jen pomocí jemných přírodních bio-energetických polí. Od žejdlíku po vodojem…

 

 

Závěr – Bio-energetické harmonizéry pro vodu

Všechny Bio-energetické  harmonozéry  pro vodu z výrobního sortimentu spolku ENERGIS 24 – modré klíče působí na atomární a molekulární strukturu vody výhradně pomocí jemných Bio-energetických polí, která vodě předávají informaci prostřednictvím jemných vibrací. Žijeme v úžasné době, kdy se za nové objevy už neupaluje. Je to změna celého myšlenkového systému, odklon od  materialistického pojetí světa a  orientace na duchovní princip jednotného systému stvoření, inteligentního plánu, kde všechno se vším souvisí a vše je obsaženo ve všem. Jsme obklopeni nepřeberným množstvím energetických polí, vibrací, zvuků a myšlenek a máme úžasnou svobodu a možnost volby, na co se naladíme a jaké frekvence budeme přijímat, což tvoří náš vnitřní svět – vlastní myšlenkový vesmír. A je také na nás, co budeme vysílat dál. Je mi ctí, že můžeme vytvářet a nabízet v mnoha ohledech revoluční a průlomové Bio-energetické harmonizéry  (energo-informační technologie), které pomáhají obnovit naše spojení se zdrojem čisté  lásky plné inteligentní energie, a tím přispívat k proměně světa a lidského vědomí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: