Prostorový harmonizér MARCONI s esencí Třetího oka

Kód: 1472
9 410 Kč
Skladem (1 ks)

Prostorový harmonizér MARCONI s esencí třetího oka  je pasivní anténní systém – rezonátor,  který  podle měření psychotroniků snižuje interakce elektromagnetických polí s frekvencemi nižšími než 60 GHz s buňkami lidského těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bio-energetický výkon 22.000 BOVIS

Obecný popis:

Prostorový harmonizér MARCONI s esencí třetího oka  je pasivní anténní systém – rezonátor,  který  podle měření psychotroniků snižuje interakce elektromagnetických polí s frekvencemi nižšími než 60 GHz s buňkami lidského těla. Kromě prostorové antény na eliminaci elektrosmogu a GPZ, která je zabudovaná uvnitř pyramidy prostorový harmonizér MARCONI obsahuje základní esenci samostatně existujícího a mnohem silnějšího profesionálního deskového harmonizéru Třetí oko, který podle zjištění psychotroniků podporuje funkci podvěsku mozkového (šišinky). Šišinka zprostředkovává napojení na zdrojové  kosmicko-pozemské energie, kterým v různých kulturách říkáme PRÁNA, ŽIVA, ÉTER, REIKI, BŮH, BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA, TACHYONOVÁ ENERGIE  NEBO JEN ZDROJ. Tuto jemněhmotnou  energii není možné prokázat pomocí žádných osvědčených vědeckých přístrojů a metod, proto je popis účinku tohoto harmonizérů založený výhradně na pozorování našich klientů, spolupracovníků a psychotroniků, popřípadě přístrojů používaných v alternativní medicíně, jako je BICOM, Salvia, Oberon a GDV EUROPE. Velice zajímavé a přínosné je  posouzení  účinků  harmonizéru s  použitím automatické kresby a měření hodnot bio-energie ve stupních BOVIS.  Podle sdělení některých uživatelů náš prostorový harmonizér Marconi poskytuje ochranu proti nevtěleným a nehmotným bytostem.     

  

Prostorový harmonizér MARCONI má podle psychotroniků příznivý vliv na funkci buněk celého organismu v přítomnosti elektromagnetických polí vyzařovaných mobilními telefony, wifi vysílači a dalšími zdroji elektrosmogu. MARCONI má schopnost eliminovat vliv nízkofrekvenčních polí geopatogenních zón na lidské buňky. Detekované zátěže elektrosmogu a GPZ v chráněném prostoru nezmizí, ale náš bio-energetický prostorový harmonizér postupně do ½ roku přeladí buňky lidského těla, zejména podvěsku mozkového (šišinky) tak, aby nedocházelo k jejich rezonanci s frekvencemi patogenních polí.

Návod k použití: 

 

Umísťuje se do středu prostoru, který chceme chránit (např. do středu bytu nebo domu). Ochranné pole má tvar koule o průměru do 100 metrů v závislosti na intenzitě zátěže. Pokud budete mít potřebu anténní systém vypnout, položte na něj libovolný magnet. Po jeho sejmutí se proud bio-energie zase obnoví.

Marconi s esencí Třetího oka v pyramidě je určený pro trvalé umístění a použití v bytech a kancelářích. Přidaná esence Třetího oka  představuje  stejnou kvalitu kosmicko-pozemské zdrojové energie jako větší harmonizéry určené pro profesionální využití, které jsou ale použitelné pro krátký, velice  intenzivní terapeutický zážitek. Esence zdrojové energie  Třetího oka je svým výkonem a intenzitou nastavena pro trvalé každodenní používání.

 Konstrukční uspořádání a materiálové provedení:

Pasivní anténní systém – rezonátor – je zabudovaný v pyramidě o délce strany 24 cm vyrobené z truhlářské překližky.  Každý výrobek je označený nesmazatelným gravírovaným popisem laserem  a logem výrobce ENERGIS 24. Pyramida je jen konstrukční obal, proto nezáleží na její orientaci v prostoru, přesto citlivější lidé vnímají, že její účinek je při orientaci dle světových stran o něco vyšší, to ale záleží na vnímavosti daného jedince. Vestavěný  pasivní anténní systém, rezonátor,  je vyrobený z měděného drátu  o délce necelých 5 metrů a doplněný úlomky různých nerostů, jako je šungit, turmalín,  rubín, amazonit a lapis lazuli.

 

Povrchová  ochrana a údržba:

 

Překližkový korpus  je opatřený povrchovou ochranou ze směsi vysychavých olejů a vosků HARD VAX určených pro interiéry  a podlahy od renomovaného výrobce BONA, který je schválený pro použití v interiéru. Každý kus je opatřený trojí vrstvou  leštitelného nátěru s mezibroušením v polomatném provedení, který je určený na parketové podlahy. Udělali jsme vše pro maximální možnou povrchovou ochranu našeho výrobku před mechanickým poškozením. Výrobek tedy ošetřujte vlhkým hadříkem bez agresivních saponátů a zbytečně ho nemáčejte. Případné polití ihned osušte.   Pyramidu MARCONI nabízíme v přírodní dýze bříza, buk a topol.

 

 

Kde se bere bio-energie, která z našeho harmonizéru vychází?  

 

Japonský lékař Masaru Emoto, který se po celém světě proslavil focením zmrazených krystalů vody, ve své publikaci Voda a léčivá síla modlitby v kapitole Krystaly vody z chrámu Sukato dochází k závěru, že různá místa vyzařují různé energie. Voda spadlá z mraků na kostel vykazuje velice vysokou míru energie, takže hodnoty sloupcového grafu v uvedené publikaci zobrazující hodnotu bio-energie ční jak Eiffelova věž v přízemní zástavbě. Stejná voda spadlá z mraků o kousek dál je tím přízemním stavením. Profesorka Blanche Merz šla mnohem dál. Procestovala celý svět a ve svých velice dobře čtivých knihách zdokumentovala místa s různou mírou energie. Založila vědní obor geobiologie, který se věnuje vlivu energie místa na živé organismy. Jednotky Bovis jsou pojmenované po francouzském fyzikovi a používají se pro měření a detekci silových míst. Stejná stupnice je použitelná pro měření energie potravin, tedy i vody. Energie zdravého živého organismu vykazuje hodnotu cca 8 000 Bovis. Vše, co má vibrační energii nižší, tedy organismům energii ubírá. Některá energeticky silná a silová místa, jako jsou tibetské chrámy či některé přírodní útvary, vykazují hodnotu energie 12-15.000 Bovis a Blanche Merz ve své knize Místa síly popisuje i energetická místa, kde dochází ke zvyšování vibrační úrovně lidstva a k zasvěcení. Tunely v komplexu Ravne u pyramid v Bosně, kde dochází k samovolnému vyléčení různých nemocí, vykazují až 25.000 Bovis.

 

O zdroji energie, ze kterého pochází a ze kterého se čerpá energie, o které mluvíme, odborná literatura mlčí. Snad je to tím, že by bylo nutné přepsat mnoho knih a přijmout to, co je z vědeckého materialistického pohledu zatím nepřijatelné, a sice, že svět není jen náhodně poházená hromada kamení, ale že celý vesmír funguje jako dokonale vyladěný  a vyvážený systém, který má inteligentní plán. Hledaným Zdrojem energie tedy může být: ta ruka, která všechno napsala, všeobímající světový řád – LOGOS, nebo taky Bůh, Reiki, Čchi, Živa, Éter, nebo jen Zdroj, či Láska. Ta energie má v mnoha národech různá jména, a přesto jde stále o stejnou Zdrojovou energii, která stvořila celý vesmír a stále ho udržuje v chodu jako přesně postavený hodinový stroj. Říkejme mu tedy Zdroj.   „Vesmír je soubor vlnění s určitou energií. Pokud tyto vlny nejsou v harmonii, energie vesmíru klesá. Všechny stimulátory harmonizují vlnění člověka a tím se mu zvyšuje. Zvyšuje se ne dodáním energie, ale harmonizováním vln na nejemnějších strukturách těla,“  říká  Prof. Ing. Karel Bartušek, DrSc.

 

Bio-energetické  harmonizéry pro každý den:

 

Žijeme v úžasné době, kdy se za nové objevy už neupaluje. Je to změna celého myšlenkového systému, odklon od materialistického pojetí světa a  orientace na duchovní princip jednotného systému stvoření, inteligentního plánu, kde všechno se vším souvisí a vše je obsaženo ve všem. Jsme obklopeni nepřeberným množstvím energetických polí, vibrací, zvuků a myšlenek a máme úžasnou svobodu a možnost volby, na co se naladíme a jaké frekvence budeme přijímat, což tvoří náš vnitřní svět – vlastní myšlenkový vesmír. A je také na nás, co budeme vysílat dál. Je mi ctí, že můžeme vytvářet a nabízet v mnoha ohledech revoluční a průlomové bio-energetické  harmonizéry, které pomáhají obnovit naše spojení se zdrojem čisté  lásky plné inteligentní energie, a tím přispívat k proměně světa a lidského vědomí.

Možná rizika z nesprávného použití – nejsou. 

Při správném použití dle výše uvedeného návodu k obsluze  žádná rizika nehrozí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: