Pink Pepper (Růžový Pepř) esence 5ml

Kód: 650
890 Kč
Skladem (1 ks)

Esenciální olej z růžového pepře, který je pro Inky posvátným stromem, se destiluje z plodů stromu růžového pepře, který byl původními obyvateli používán jako bylinné řešení zdravotních potřeb. Esenciální olej z růžového pepře je dobře známý svou schopností přispívat k podpoře zdravého metabolismu a imunitního systému. Prospívá celkovému zdraví buněk. Limonen a α-Phellandrene, dvě z hlavních chemických složek esenciálního oleje z růžového pepře, pomáhají zklidnit nervový systém. Limonen navíc může pomoci podporovat zdravou hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej z růžového pepře, který je pro Inky posvátným stromem, se destiluje z plodů stromu růžového pepře, který byl původními obyvateli používán jako bylinné řešení zdravotních potřeb.  Esenciální olej z růžového pepře je dobře známý svou schopností přispívat k podpoře zdravého metabolismu a imunitního systému. Prospívá celkovému zdraví buněk. Limonen a α-Phellandrene, dvě z hlavních chemických složek esenciálního oleje z růžového pepře, pomáhají zklidnit nervový systém. Limonen navíc může pomoci podporovat zdravou hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterol

Aromatický popis :  Pikantní, ovocná, mírně dřevitá

Použití :  Dochuťte svoje potraviny- může přispívat k podpoře zdravé buněčné imunitní funkce a reakce při konzumaci. Vytvořte uklidňující masáž kombinací jedné až dvou kapek oleje z růžového pepře s kokosovým olejem. Smíchejte esenciální olej z růžového pepře s citrusovými nebo květinovými oleji, abyste vytvořili povzbuzující vůni. Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru. Aplikujte jednu až dvě kapky do požadované oblasti. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže. 

Upozornění : Používejte pouze naředěné. Neužívejte více než jednu kapku denně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo oči a sliznice. 

Objem : 5ml 

Výrobce :  dōTERRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: