Modrý klíč DN 10 - harmonizér vody

Kód: 1605
2 892 Kč
Skladem (4 ks)

Ponorný harmonizér Modrý klíč DN 10 v přeneseném slova smyslu odemyká potenciál Vaší vody.  Je určený pro přímý styk s pitnou vodou a slouží k harmonizaci a uspořádání vodních molekul a zvýšení bio-energetického vyzařování  vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponorný harmonizér Modrý klíč DN 10 v přeneseném slova smyslu odemyká potenciál Vaší vody.  Je určený pro přímý styk s pitnou vodou a slouží k harmonizaci a uspořádání vodních molekul a zvýšení bio-energetického vyzařování  vody. Tuto energii není možné prokázat pomocí žádných osvědčených vědeckých přístrojů a metod, proto je popis bio-energetického účinku ponorného harmonizéru Modrý klíč DN 10 založený výhradně na pozorování našich klientů, spolupracovníků a psychotroniků, popřípadě přístrojů používaných v alternativní medicíně jako je BICOM, Salvia, Oberon a GDV EUROPE. Zajímavé a přínosné je  posouzení  účinků našich harmonizérů s použitím automatické kresby a měření hodnot bio-energie ve stupních  BOVIS. Pomocí automatické kresby citlivé terapeutky bylo zjištěno, že Modrý klíč DN 10 působí střídavě na horní nebo dolní čakry. Nikdy ne na všechny, ale střídavě. Jak se jeho působení „přepíná“? – Právě že se nepřepíná, jako by  Modrý klíč, respektive energie, se kterou pracuje, sama poznala, s kým má tu čest a na které čakry má působit, což můžeme vysvětlit jen tím, že máme co do činění se zdrojovou inteligentní energií, a to z Modrého klíče v mých očích dělá naše nejzajímavější zařízení.

 

Označení průměru DN 10 napovídá, že v našem sortimentu existuje několik větších průměrů určených pro větší množství tekutin.  U harmonizačního hrnku, termosky nebo harmonizačního kamene je  materiál nosičem vložené vibrace – podobně jako magnetofonový pásek uchovává energetický záznam a ten se přenáší do vody ve formě vlnění. Jestli je materiál Modrého klíče bio-energeticky upraven tak, že je přijímačem a vysílačem, nebo jen nosičem jemného bio-energetického vlnění, to nevíme. Faktem je, že se z něj jemné vlnění do vody rychle přenáší – nebo se lepším přijímačem bio-energie stává až energeticky aktivovaná voda?

 

Ponorný harmonizér Modrý klíč DN 10  také obsahuje úlomky polodrakokamů, jako je šungit, křišťál  a turmalín, které jsou v trubičce zalité ve včelím vosku, jenž tuhnul ve vysokovibrační rezonanční komoře, a proto si uchovává příslušná vlnění. Naše zařízení je tedy na rozdíl od podobně vypadajících přístrojů jiných výrobců, které obsahují  jen  informační vodu, mrazuvzdorné. Na válcové části je ponorný harmonizér opatřen nesmazatelným nápisem gravírovaným laserem  ENERGIS 24 – Modrý klíč DN 10 a v uzávěru dírkou o průměru 3 mm pro případné zavěšení.

 

 

Oblast použití: 

 

Ponorný harmonizér Modrý klíč DN 10 o průměru 10 mm a délce 120 mm slouží k bio-energetické aktivaci nápoje v libovolné sklenici nebo džbánu do teploty 99 °C.

 

Návod k použití: 

Před prvním použitím důkladně umyjte. Ponorný harmonizér  Modrý klíč DN 10 je bezúdržbové zařízení, které nevyžaduje přívod energie ani servis.  Modrý klíč DN 10 ponořte do sklenice vody, hrnku čaje, kávy či jiného (i alkoholického) nápoje, lehce zamíchejte, vyčkejte  5-10 minut, než se vlnění  z harmonizéru  přenese do nápoje, který se bio-energeticky aktivuje. Takto upravená voda, káva nebo minerálka bývá pociťována jako jemnější. Vodě z kohoutku se vrací  síla a vitalita přírodních pramenů, kterou ztratila v potrubí. Ponorný harmonizer Modrý klíč DN 10 můžete mít stále u sebe a vždy si upravit každou tekutinu, kterou po celý den pijete.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: