Genetická analýza

Výsledky analýzy z krve jsou rozděleny na jednotlivé genetické předpoklady, u kterých jsou vždy rozepsané doporučení na základě vašeho výsledku. Můžete si tak zakoupit přesně to, co vás zajímá. Například můžete zjistit jaké nastavení příjmu sacharidů, bílkovin a tuků, je pro vás ideální. Genetika vám také odhalí, jak dobře pálíte tuky nebo jak moc byste se měli hýbat.

Dostupné jsou čtyři typy genetické analýzy:

Genetická analýza pro spalování tuků

Tato analýza vám pomůže optimalizovat příjem jednotlivých živin (sacharidů, tuků, bílkovin) dle vašeho genetického nastavení. Zjistíte, zda je pro vás vhodnější dieta s nižším nebo naopak vyšším obsahem sacharidů. Řekneme vám, kolik hodin týdně byste měli věnovat pohybové aktivitě, zda vám hrozí zvýšené riziko nadváhy a prozradíme vám, jaký dopad na vás mají dietní chyby. Rovněž budete vědět, zda máte lepší či horší předpoklady pro spalování tuků. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány.

Genetická analýza pro lepší výkon

Díky této analýze budete schopni upravit svůj tréninkový plán tak, abyste dosáhli maximálního zlepšení svého sportovního výkonu. Odhalíte, jaký typ svalové struktury ve vašem genetickém profilu dominuje. Pochopíte, jaká je vaše regenerační kapacita a zda vám nehrozí vyšší riziko poraněníMuži se dozví, jaký vliv má jejich genetika na hladinu testosteronu a ženy zase, jak efektivně dokáží spalovat tuk. A protože správná výživa je zcela nezbytná pro zlepšení sportovního výkonu, budete mít možnost zjistit, jaký způsob stravování je pro vás optimální. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány.

Genetická analýza pro lepší zdraví

Díky této analýze zjistíte, jaká zdravotní rizika u vás mohou být zvýšená a co dělat, abyste je snížili. Dozvíte se, zda vám hrozí zvýšené riziko diabetu II. typuvysokého krevního tlakuonemocnění srdce, kloubů a zda máte vyšší sklony ke vzniku chronického zánětu. Kromě jednotlivých rizik vám prozradíme, kolik hodin týdně byste měli věnovat pohybové aktivitěabyste některá rizika případně snížili a rovněž zjistíte, jaká je vaše citlivost na inzulin. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány.

Genetická analýza Flexi

Pokud nemáte zájem o  specializované analýzy a raději si chcete vytvořit vlastní kombinaci předpokladů, je pro vás připravený flexibilní balíček. Při zakoupení tohoto balíčku si můžete vybrat libovolnou analýzu 10 genetických předpokladů, které vám následně budou odemknuty. 

 

Při objednání použijte kód ''ESENCELASKY''.