Hamonizační termoska ALADIN – Modrý klíč Objem 1 L

Kód: 1475
1 331 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Harmonizační Termoska Aladin – Modrý klíč v přeneseném slova smyslu odemyká potenciál Vaší vody. Je určená pro přímý styk s pitnou vodou a slouží k harmonizaci vodních molekul a zvýšení bio-energie vody. Tuto energii není možné prokázat pomocí žádných osvědčených vědeckých přístrojů a metod, proto je popis účinku harmonizační termosky založený výhradně na pozorování našich klientů, spolupracovníků a psychotroniků, popřípadě přístrojů používaných v alternativní medicíně jako je BICOM, Salvia či Oberon. Zajímavé a přínosné je posouzení účinků našich harmonizérů s použitím automatické kresby a měření hodnot bio-energie ve stupních BOVIS. Podle sdělení citlivé terapeutky harmonizační termoska působí na všechny čakry v těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio-energetický harmonizér  pro pitnou vodu

      Termoska – ALADIN – Modrý klíč

Bio-energetický výkon 5000 BOVIS

Harmonizační Termoska Aladin – Modrý klíč v přeneseném slova smyslu odemyká potenciál Vaší vody. Je určená pro přímý styk s pitnou vodou a slouží k harmonizaci vodních molekul a zvýšení bio-energie vody. Tuto energii není možné prokázat pomocí žádných osvědčených vědeckých přístrojů a metod, proto je popis účinku harmonizační termosky založený výhradně na pozorování našich klientů, spolupracovníků a psychotroniků, popřípadě přístrojů používaných v alternativní medicíně jako je BICOM, Salvia či Oberon. Zajímavé a přínosné je posouzení účinků našich harmonizérů s použitím automatické kresby a měření hodnot bio-energie ve stupních BOVIS. Podle sdělení citlivé terapeutky harmonizační termoska působí na všechny čakry v těle. Tělesa termosek nakupujeme od různých výrobců a jsou vyrobená z korozivzdorné potravinářské oceli. Je stěna  termosky nosičem vloženého vlnění, které  se v materiálu uchovává podobně jako zvukový záznam na magnetofonovém pásku, nebo je materiál po naší bio-energetické úpravě přijímačem a vysílačem jemných bio-energetických vlnění? To nevíme, ale předpokládáme, že jde o vysílač a přijímač jemných bio-energetických polí, která se ve formě  vlnění přenáší do nápoje umístěného v termosce a řada lidí to cítí.

Návod k použití

Před prvním použitím harmonizační termosku   důkladně umyjte a naplňte nápojem, který máte rádi, ať se jedná o vodu, kávu, čaj, minerálku, nebo třeba destiláty. Nápoj ponechejte v nádobě cca 15 minut. Díky velké ploše styku  harmonizační termosky s nápojem  se vložená  vibrace  ve formě jemných energetických vlnění rychle  přenáší  do  nápoje, který se mění. Takto upravená voda, káva nebo minerálka je  chuťově úplně jiná – bývá pociťována jako hladší,  jemnější a kulatější. Jako by se vodě z kohoutku vrátila síla přírodních pramenů. Díky naší harmonizační termosce  můžete mít upravenou  vodu u sebe i při nejrůznějších aktivitách, aniž byste museli přemýšlet, kde  a  jak  vodu bioenergeticky aktivovat.

Vracíme vodě sílu a vitalitu přírodních pramenů

To vše bez chemie  a konvenčního  napájení,  jen pomocí jemných přírodních bio-energetických polí.                                                                        Od žejdlíku po vodojem… 

 

 Kde se bere energie vycházející z bio-energeticky aktivované  termosky?  

 

Japonský lékař Masaru Emoto, který se po celém světě proslavil focením zmrazených krystalů vody, ve své publikaci Voda a léčivá síla modlitby dochází k závěru, že různá místa vyzařují různé energie. Voda spadlá z mraků na kostel vykazuje velice vysokou míru energie, takže hodnoty sloupcového grafu v uvedené publikaci zobrazující hodnotu bio-energie ční jak Eiffelova věž v přízemní zástavbě. Stejná voda spadlá z mraků o kousek dál je tím přízemním stavením. Profesorka Blanche Merz šla mnohem dál. Procestovala celý svět a ve svých velice dobře čtivých knihách zdokumentovala místa s různou mírou energie. Založila vědní obor geobiologie, který se věnuje  vlivu energie místa na živé organismy. Jednotky Bovis jsou pojmenované po francouzském fyzikovi a používají se pro měření a detekci silových míst. Stejná stupnice je použitelná pro měření energie vody, potravin i bioenergie živého organismu. Energie zdravého živého organismu vykazuje hodnotu cca 8 000 Bovis. V našich domovech nebo ve vodě z vodovodního kohoutku je však hodnota bio-

energie velice často mnohem nižší. Vše, co má vibrační energii nižší, organismům energii ubírá. Některá energeticky silná a silová místa, jako jsou tibetské chrámy či některé přírodní útvary, vykazují hodnotu energie 12-15.000 Bovis a Tunely v komplexu Ravne u pyramid v Bosně, kde dochází k samovolnému vyléčení různých nemocí, vykazují až 25.000 Bovis. Blanche Merz ve své knize Místa síly popisuje i energetická místa, kde dochází ke zvyšování vibrační úrovně lidstva a k zasvěcení.

 

O zdroji energie, ze kterého pochází a ze kterého se čerpá energie, o které mluvíme, odborná literatura mlčí. Snad je to tím, že by bylo nutné přepsat mnoho knih a přijmout to, co je z vědeckého materialistického pohledu zatím nepřijatelné, a sice že svět není jen náhodně poházená hromada kamení, ale že celý vesmír funguje jako dokonale vyladěný a vyvážený systém, který má inteligentní plán. Hledaným zdrojem energie tedy může být: ta ruka, co  všechno napsala, všeobjímající světový řád – LOGOS, nebo taky Bůh, Reiki, Čchi, Živa, Éter, Bezpodmínečná láska, Tachyonová energie  nebo jen Zdroj. Ta energie má v mnoha národech různá jména, a přesto jde stále o stejnou Zdrojovou energii, která stvořila celý vesmír a stále ho udržuje v chodu jako přesně postavený hodinový stroj. Říkejme mu tedy Zdroj.  Jak se bio-energie vložená do tělesa termosky v materiálu uchovává, nebo jestli je materiál díky vložení do bio-energetického pole v rezonanční komoře jen nosičem, nebo i přijímačem a vysílačem bio-energie, nevíme. Prostě tam ta bio-energie je.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: